info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Snídaně dělá den

Připravte si dobrou snídani a nastartujte svůj den do pohody. Zapečené tousty, vejce na různé způsoby, ovocné kaše nebo sladký koláč. Výběr je jen na vás. Udělejte si hezký začátek dne, ať je pracovní nebo víkendový. A pokud vám snad chybí nějaký výrobek na přípravu či stylové servírování, najdete ho v naší online nabídce nebo zaskočte na některou z našich prodejen.
Elektrický vařič na vejce PRESIDENT - obrázek

Vajíčka ke snídani jsou klasika  

Pokud rádi snídáte vejce, máme pro vás novinku - elektrický vařič na vejce. Uvaří je naměkko, nahniličko a natvrdo. Má praktickou odměrku vody s ryskami a trnem k propichování skořápek. Nechybí mu ani funkce automatického vypnutí programu. Malý, ale opravdu šikovný pomocník.
Sendvičovač PRESIDENT 3 v 1 - obrázek
Křupavé zapečené sendviče mají rádi malí i velcí. Sendvičovač PRESIDENT 3 v 1 má 3 typy výměnných desek s prvotřídním antiadhezním povlakem proti připalování. Připravíte v něm i zapečené panini nebo sladké vafle. Díky grilovacím deskám s ním ugrilujete i maso, ryby, sýry či zeleninu.
Keramická forma bábovka DELÍCIA - obrázek
Možná máte raději sladkou snídani a po ránu si s oblibou vychutnáváte domácí bábovku. Pokud vám chybí správná forma, pořiďte si tu v tradičním tvaru. Keramická forma bábovka DELÍCIA ze silnostěnné keramiky má atraktivní dvoubarevnou glazuru a dokonale propracované detaily.


Možná se vám budou hodit také:

Pánev 4 oka SmartCLICK ø 24 cm - obrázek

Sladký moučník po ránu není hřích   

Lívance ke snídani pro mlsné jazýčky? Aby měly ten správný tvar, vsaďte na kvalitní pánev se 4 oky. Kromě stejných porcí lívanců a nejrůznějších placiček v ní připravíte i volská oka. Pánev SmartCLICK má funkci 2 v 1. Díky snadno odnímatelné rukojeti ji použijete na sporáku a smí zároveň i do trouby.
Krájecí deska na chléb ONLINE - obrázek
Máte rádi čerstvé ranní pečivo? Nakrájejte ho na elegantní krájecí desce ONLINE vyrobené z přírodního bambusového dřeva. Její prostorná krájecí plocha s otvory propustí drobky do spodní části desky, ze které je snadno vysypete. Prohlédněte si i další výrobky ucelené linie ONLINE.
Forma bagetky TESCOMA DELLA CASA - obrázek
Co takhle upéct si v předstihu domácí bagetky? Aby měly hezký tvar, použijte formu na bagetky TESCOMA DELLA CASA. Pečení s ní je snadné a rychlé, forma je z prvotřídního žáruvzdorného silikonu a snadno se skladuje. Po použití ji jednoduše srolujete. Součástí výrobku jsou i ověřené recepty.


Ještě můžete potřebovat:

Moka konvička MONTE CARLO - obrázek

Dáte si italské espresso nebo raději bylinkový čaj? 

Milovníkům čerstvé ranní kávy doporučujeme Moka konvičku MONTE CARLO. Prvotřídní nerezové provedení dává tomuto elegantnímu kávovaru mimořádný lesk a na rozdíl od hliníkových variant smí i na indukci. Velikost konvičky si vyberte ze 2, 4 a 6 šálků. Perfektní espresso připraví už za pár minut.
Konvice MONTE CARLO 1,5 l, s vyluhovacím sítkem - obrázek
Neumíte si představit start dne bez čaje? Máme pro vás špičkovou moderní konvici MONTE CARLO s vnitřním vyluhovacím sítkem, do kterého nasypete oblíbenou směs čaje, bylinky i nakrájené ovoce. Tato varná konvice je ze žáruvzdorného borosilikátového skla a vyrábí se v České republice.
Odšťavňovač HANDY - obrázek
Čerstvá šťáva plná vitamínů by u snídaně neměla chybět. Vyzkoušejte ruční odšťavňovač HANDY, se kterým díky extra dlouhé rukojeti bez velké námahy vylisujete za studena šťávu z ovoce a zeleniny. Odšťavňovač má masivní provedení a kovová svorka spolehlivě pohlídá jeho stabilitu.


Co se ještě může hodit: