info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníŠkrabka s keramickou čepelí VITAMINO: Myslí na vitamíny i na leváky!

Škrabka s keramickou čepelí VITAMINO: Myslí na vitamíny i na leváky!

Linie sortimentu pro zdravý životní styl VITAMINO se rozrostla o další zástupce, jejichž myšlenky se ubírají jediným správným směrem – myslí totiž na vitamíny!
 

Podélná i příčná čepel z keramiky

Škrabka s příčnou keramickou čepelí VITAMINO a škrabka s podélnou keramickou čepelí VITAMINO jsou ideální pro každodenní použití v domácnostech, které ctí vaření dle zásad zdravé výživy. Zdravé pokrmy nejsou příliš náročné na přípravu, přesto je však lépe při jejich zpracování použít vhodné, nejlépe keramické nástroje. Proč? Dle mnoha odborných výzkumů je dokázáno, že keramické čepele kuchyňských nožů a škrabek jsou k surovinám šetrné, po zbavení kůry či slupky oloupané ovoce nehnědne, nevadne ani nemění svou jedinečnou chuť. A co víc, keramická čepel se hned tak neztupí. Přesto i zde je na místě opatrnost, neboť keramika není kov a velmi tvrdé slupky např. od celeru keramické čepeli nesvědčí.
 


Levorucí kuchaři, těšte se!

Škrabka s podélnou keramickou čepelí VITAMINO je vůbec prvním oficiálním produktem v sortimentu TESCOMA, který je vhodný i pro levoruké kuchaře. Výměnný koncept podélné čepele posunul na první pohled obyčejnou škrabku mezi unikátní produkty - pomocí lehkého tlaku na pojistku čepel vysunete, otočíte ji a ve vteřině se škrabka VITAMINO změní v pohodlný kuchyňský nástroj pro levoruké, resp. pravoruké kuchaře.
 
Keramická škrabka s podélnou čepelí VITAMINO

Originální řešení vyjímatelné čepele je původní myšlenkou designérů společnosti TESCOMA.


VITAMINO září barvami

Sortiment linie VITAMINO umí zazářit, a to nejen svou kvalitou a jedinečností, ale i zvolenými barvami. Nejinak je tomu u novinkových škrabek s keramickou čepelí. Zářivá citronově žlutá, pomerančově oranžová, hráškově zelená a kokosově bílá vám prozáří každičký den!