info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníRukáv a pečicí papír DELÍCIA: Upečeno v rukávu!

Rukáv a pečicí papír DELÍCIA: Upečeno v rukávu!

Papír na pečení DELÍCIA, stejně jako rukáv na pečení DELÍCIA, jsme zařadili do sortimentu TESCOMA a prakticky bleskově, a to na četná přání mnoha zákazníků. Velmi nenápadným výrobkem, avšak hojně vyhledávaným, je právě rukáv na pečení. V současné době, která klade důraz na zdravé stravování bez použití tuku, patří tento produkt mezi velké hity!
 

Šťavnaté a chutné výhody

Výhod nabízí hned několik – formu na pečení není třeba vymazávat tukem, neboť rukáv celý pokrm zcela uzavře. Naprosto zdravě upečete jakékoliv maso, drůbež, ryby či zeleninu. Stačí ustřihnout vhodnou délku rukávu, zvolené maso a koření vložit dovnitř a za pomocí uzávěrů, které jsou součástí výrobku, rukáv uzavřít a dát do trouby. Všechny výsledné pokrmy jsou neskutečně šťavnaté a chutné. Pokud chcete dosáhnout křupavé kůrky, stačí rukáv před koncem pečení sestřihnout a horký vzduch vytvoří požadovaný efekt.
 
Rukáv na pečení DELÍCIA

Rukáv na pečení DELÍCIA je vhodný do všech typů trub včetně mikrovlnné. Délka rukávu je 3 metry, průměrná spotřeba je 50 cm na pokrm
 

Sladký hřích bez tuku

Papír na pečení DELÍCIA je notoricky známou pomůckou pro ty, kteří milují pečené sladké či slané dobroty, ale chtějí tento prohřešek alespoň zbavit vrstvy tuku. Také je ideální pro všechny hospodyňky, které si nechtějí od tuku umazat formy či mísy, a moc dobře si uvědomují výhody papíru na pečení - je oboustranně nepřilnavý, pokrmy se na něj nelepí a je vhodný do všech typů trub včetně mikrovlnné. Papír na pečení je dlouhý 8 metrů a jeho šířka je 38 cm.
 
Dobrou a zdravou chuť! 
 
Papír na pečení DELÍCIA