info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníPrvní otvírák na víno PRESTO s ořezávátkem: Přes překážky ke hvězdám

První otvírák na víno PRESTO s ořezávátkem: Přes překážky ke hvězdám

Otvírák na víno PRESTO, s ořezávátkem
Není otvírák jako otvírák, novinka PRESTO je mezi všemi výjimečná. Masivní kovové tělo otvíráku je zasazeno do plastového ořezávátka fólií – originální řešení vývojového a design centra TESCOMA je chráněno patentem ve všech zemích Evropské unie.
 

Extra dlouhá vývrtka

Otvírák na víno se vyznačuje extra dlouhou a mimořádně ostrou vývrtkou, která si velmi snadno poradí jak s mimořádně dlouhými korky luxusních vín, tak se suššími či mírně poškozenými korkovými uzávěry.

Spodní část otvíráku je opatřena redukcí, díky které lze velmi snadno otevřít všechny obvyklé typy vinných lahví včetně lahví kalifornského typu, tzv. „pistolí“ používaných pro alsaská vína. Pomyslnou korunu otvíráku PRESTO tvoří praktický a nepostradatelný otvírák korunkových uzávěrů.
 

Ořezávátko jako praktický stojánek

Tento otvírák není rozhodně žádné „vořezávátko“, i když jedno vlastní! Robustní tělo otvíráku je vsazeno do ořezávátka fólií, které zároveň poskytuje stabilní oporu. Zkrátka praktický stojánek, ve kterém byste jen stěží hledali ještě praktičtější doplněk.

Otvírák na víno PRESTO s ořezávátkem je vyroben z odolné slitiny ušlechtilých kovů, ořezávátko z odolných plastů a kvalitní nožířské oceli.
Otvírák na víno PRESTO, s ořezávátkem - obrázek