info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníProvzdušňovač UNO VINO oceněn logem GOOD DESIGN: Plná chuť i vůně vína bez čekání!

Provzdušňovač UNO VINO oceněn logem GOOD DESIGN: Plná chuť i vůně vína bez čekání!

Originální provzdušňovač UNO VINO šéfdesignéra MgA. Ladislava Škody se pyšní unikátním logem, symbolem nejprestižnější designové soutěže „GOOD DESIGN 2014“.

Na nic nečekejte!

Říká se, že ty nejlepší věci a zážitky vyžadují čekání… Pokud si však chcete pochutnat na výtečném víně, rozhodně na nic nečekejte a svou vinotéku právě teď rozšiřte o novinku letošního dubna, soupravu pro rychlé a účinné provzdušnění červených i bílých vín, provzdušňovač UNO VINO.
 
Provzdušňovač UNO VINO

Chcete-li si sklenku vína plné chuti i vůně vychutnat bez dlouhého čekání, které je spojeno při tradičním provzdušňování vína v dekantérech, zkuste proces provzdušnění uplatnit přímo při nalévání vína do číše. Zdá se vám to až příliš velké sci-fi? Je to přitom tak jednoduché…

Dekantér do kapsy se třemi ventily

Vyzkoušejte „dekantér do kapsy“, provzdušňovač UNO VINO, díky kterému získá víno plně rozvinutou chuť i vůni okamžitě a hlavně – bez čekání! Designová souprava obsahuje univerzální plastový provzdušňovač a tři barevně rozlišené ventily, které jsou zasazeny do praktického stojánku s transparentním víčkem pro stylové a přehledné uložení.
 
Provzdušňovač UNO VINO

Červený ventil s devíti provzdušňovacími otvory je určen pro intenzivní provzdušnění červených vín, naopak zelený ventil se třemi provzdušňovacími otvory slouží pro jemné provzdušnění bílých vín. A šedý ventil, ta šedá eminence soupravy? Šedý ventil bez provzdušňovacích otvorů slouží jako nálevka pro podávání růžových vín, která není nutné provzdušňovat.
 
 Provzdušňovač UNO VINO


Jak na to

Do otvoru provzdušňovače vložte zvolený ventil, provzdušňovač zasuňte do hrdla láhve tak, aby dobře těsnil a víno nalévejte mírným proudem do sklenic. In vino veritas!