POWER GRIL PARTY TIME: Grilujte už 5 minut od zapálení uhlí!

Léto se blíží a k němu neodmyslitelně patří… Jasně, pořádná a vydatná grilovačka! Že hledáte gril, na který se můžete spolehnout? S POWER GRILEM naší nové linie PARTY TIME zjistíte, že příprava křupavých pochoutek pod širým nebem může být rychlá a komfortní. Prostě brnkačka!

 
power_gril.jpg

Grilování bez čekání!

Každý, kdo někdy griloval, ví, že rozpálit gril může být problém. Než se rozžhaví uhlíky na ideální teplotu, trvá to. A občas i zbytečně dlouho. Proto jsme v DESIGN CENTRU vyvinuli unikátní gril z kvalitní nerez oceli, který vás jednou provždy tohoto problému zbaví!
 
Co ho dělá výjimečným? Vychytaný turbo ventilátor, který pohání tužkové baterie.Gril je vysoce výkonný a flákotu vepřové krkovičky nebo kousky kuřete můžete pokládat na rošt už pět minut po zapálení dřevěného uhlí! „Ventilátor horký vzduch rozvádí po celé ploše grilovacího roštu, takže pokrmy jsou rovnoměrně propečené. Teplotu grilu lze navíc bezproblémově regulovat,“ vysvětluje designér TESCOMY a autor grilu František Fiala.
 
power_gril_ventilator.jpg

Gril nekouří!

POWER GRIL má i další výhody, které musí každý fanoušek grilování ocenit. Díky originální konstrukci tuk z masa nestéká na rozžhavené uhlí, otravný štípající kouř vás tak už nebude trápit. Tělo grilů navíc nepálí, takže jde bezpečně přenášet. Příjemným bonusem jsou jeho rozměry, je tedy skladný a dá se lehce vyčistit.
 
A co doplňování uhlí v průběhu pečení lahůdek? Žádné strachy, i na to jsme mysleli. Uhlí se sype do zásobníku, který je pod středovou částí roštu. A právě ta je odnímatelná! Rošt i s dobrotami tak nemusíte sundávat (a nemusíte hledat místo pro odložení špinavého roštu), jak je běžné u obyčejných grilů. „Věřím, že atraktivní design, prvotřídní materiál a praktické detaily dělají z výrobku gril, který si nejen české domácnosti oblíbí,“ dodává Fiala.
 
power_uhli.jpg
 
A nezapomeňte, že ke správné grilovačce patří i správné nářadí a pomůcky. Vždyť marináda potřebuje mašlovačku, klobása zase obracečku… Pokud jste skuteční fajnšmekři, doporučujeme „cool“ úbor v podobě džínové zástěry, ve které vám to nejen sekne, ale zároveň budete za mistra grilu!
 

Ke grilu se vám bude hodit také: