info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyPOWER GRIL PARTY TIME: Grilujte už 5 minut od zapálení uhlí!

POWER GRIL PARTY TIME: Grilujte už 5 minut od zapálení uhlí!

Power gril PARTY TIME

Grilování bez čekání!

Každý, kdo někdy griloval, ví, že rozpálit gril může být problém. Než se rozžhaví uhlíky na ideální teplotu, trvá to. A občas i zbytečně dlouho. Proto jsme v DESIGN CENTRU vyvinuli unikátní gril z kvalitní nerez oceli, který vás jednou provždy tohoto problému zbaví!
 
Co ho dělá výjimečným? Vychytaný turbo ventilátor, který pohání tužkové baterie.Gril je vysoce výkonný a flákotu vepřové krkovičky nebo kousky kuřete můžete pokládat na rošt už pět minut po zapálení dřevěného uhlí! „Ventilátor horký vzduch rozvádí po celé ploše grilovacího roštu, takže pokrmy jsou rovnoměrně propečené. Teplotu grilu lze navíc bezproblémově regulovat,“ vysvětluje designér TESCOMY a autor grilu František Fiala.
Power gril PARTY TIME

Gril nekouří!

POWER GRIL má i další výhody, které musí každý fanoušek grilování ocenit. Díky originální konstrukci tuk z masa nestéká na rozžhavené uhlí, otravný štípající kouř vás tak už nebude trápit. Tělo grilů navíc nepálí, takže jde bezpečně přenášet. Příjemným bonusem jsou jeho rozměry, je tedy skladný a dá se lehce vyčistit.
 
A co doplňování uhlí v průběhu pečení lahůdek? Žádné strachy, i na to jsme mysleli. Uhlí se sype do zásobníku, který je pod středovou částí roštu. A právě ta je odnímatelná! Rošt i s dobrotami tak nemusíte sundávat (a nemusíte hledat místo pro odložení špinavého roštu), jak je běžné u obyčejných grilů. „Věřím, že atraktivní design, prvotřídní materiál a praktické detaily dělají z výrobku gril, který si nejen české domácnosti oblíbí,“ dodává Fiala.