info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyPodzim přeje sladkému pečení

Podzim přeje sladkému pečení

Procházky v přírodě, trhání jablek, houbaření, první studená rána i deštivé dny. To je podzim a i ten má své kouzlo, jen ho objevit! Až vás chlad zažene domů, uvelebte se a relaxujte. Vařte sezónní jídla a vrhněte se i na pečení. Oprašte formy, pekáče, projděte spíž. Co takhle voňavý koláč s jablky a medem? Cítíte tu vůni? Pečte a vychutnávejte. Pokud v kuchyni něco postrádáte, zastavte se v TESCOMA prodejně nebo objednejte online.
Kuchyňský robot PRESIDENT - obrázek

Většího parťáka v kuchyni nenajdete!

Nenechte ho stát jen tak v koutě a dejte mu práci! Kuchyňský robot PRESIDENT je tu od toho, aby vám pomáhal s přípravou nejrůznějších jídel. Až objevíte všechny jeho možnosti a přednosti, úplně si ho zamilujete. Obzvlášť při pečení se stane nepostradatelným. Šlehá, mísí, hněte, mele, strouhá i mixuje. Kromě toho je na něj krásný pohled.
Forma bochníková DELÍCIA 29 x 16 cm, cop - obrázek
Buďte originální a pořiďte si krásnou bochníkovou formu DELÍCIA. Má netradiční tvar s precizně propracovanými detaily. Tato luxusní forma je vyrobena z odolného materiálu ze slitiny ušlechtilých kovů a má vysoce nepřilnavý povrch. Bochníkový cop z ní lehce vyklopíte. Součástí balení je i vyzkoušený recept.
Forma s vlnitým okrajem kulatá GUSTO ø 28 cm - obrázek
Elegantní Forma s vlnitým okrajem GUSTO ø 28 cm vyřeší pečení, servírování i skladování. Připravíte v ní nespočet sladkých i slaných pokrmů. Tato klasická porcelánová forma je odolná vůči nízkým i vysokým teplotám a je vhodná do všech typů kuchyňských trub včetně mikrovlnné. Navíc smí i do myčky.

Možná se vám budou hodit také:

Forma 10 medvídků DELÍCIA SiliconPRIME - obrázek

Mlsejte zdravěji, pečte domácí sladkosti

Šplhněte si u svých dětí a překvapte je chutnými domácími medvídky. Představujeme Formu 10 medvídků DELÍCIA SiliconPRIME, která bude u vás doma hitem! Díky vlastní přípravě budete mít suroviny plně pod kontrolou, „éčka“ nedostanou šanci! Domácí medvídky snadno připravíte dětem do školy, na výlet nebo kdykoliv na ně dostanou chuť.Insert your text here
Digitální kuchyňská váha ACCURA 5,0 kg - obrázek
Kuchyňskou váhu je třeba mít stále po ruce. Naše digitální kuchyňská váha ACCURA 5,0 kg váží s přesností na 1 gram, má LCD displej s velkými číslicemi pro dobrou čitelnost i dovažovací funkci pro postupné přidávání surovin. Vážicí plocha je vyrobena z odolného skla, proto se snadno udržuje v čistotě.
Forma 12 donutů DELÍCIA SiliconPRIME - obrázek
Rozmazlujte svou rodinu a dopřejte jim parádní domácí donuty! Stačí pořídit Formu 12 donutů DELÍCIA SiliconPRIME, která nic nepřipálí, peče rychle a rovnoměrně. Donuty z ní navíc snadno vyklopíte. Výhodou je zdravější příprava v troubě. Zapomeňte na smažení v oleji a vyzkoušejte tuto odlehčenou verzi.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Vykrajovátka tradiční DELÍCIA, 13 ks - obrázek

Perníčky nebo slepované cukroví?

Potřebujete v sychravých dnech zabavit děti? Připravte jim těsto na perníčky a nechte je, ať je vyrobí i nazdobí. Naše tradiční vykrajovátka DELÍCÍA mají 13 různých motivů včetně podzimních jako je hruška, jablko či hříbek. Po použití je snadno navléknete na kroužek, takže se nepoztrácí. Jsou vyrobena z kvalitního odolného plastu.
Šlehač zdobička DELÍCIA - obrázek
K mnohým dezertům neodmyslitelně patří malý kopeček šlehačky. Možná vám doma chybí pomocník na její poctivou domácí výrobu. Co takhle šlehač a zdobička DELÍCIA? V jediné nádobě ušleháte smetanu a pouhým otočením pístu změníte šlehač na zdobičku, se kterou můžete rovnou dekorovat moučníky i horké nápoje.
Vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME - obrázek
K přípravě těst je zapotřebí i dobrý vál. Ten silikonový je lépe skladný a je moderní verzí klasických dřevěných válů. Vál s klipem DELÍCIA nabízíme ve dvou velikostech, má stupnici pro přesné odměřování a porcování. Zatímco díky lesklé spodní straně dokonale přilne ke stolu, na horním matném povrchu se těsto k válu nelepí.

Mrkněte ještě na: