PAPU PAPI získalo další cenu - tentokrát za kvalitu

Sortiment pro novorozence získal hned po svém uvedení na trh několik designových cen a nově se může pyšnit také certifikátem České kvality.

 

„Podařilo se nám splnit přísná kritéria pro kojenecké zboží pomocí naší unikátní technologie a navíc je skloubit s velmi praktickým a přívětivým designem,“ vysvětlil Ladislav Vaculík, ředitel Řízení kvality společnosti TESCOMA. Ocenění převzal 26. listopadu 2019 ve Španělském sále Pražského hradu, kde se konalo slavnostní vyhlášení cen v oblasti kvality za rok 2019.

„Ucelená řada PAPU PAPI je vyrobena naší unikátní technologií nanoCARE™, která mění na úrovni atomů povrch plastového materiálu. Výrobky díky tomu nevstřebávají pachy, nezabarvují se a jsou antibakteriální. Snadná údržba a delší životnost takto ošetřených produktů šetří čas, peníze i přírodu - po použití je stačí jen opláchnout vodou bez nutnosti použít saponát,“ popsal Ladislav Vaculík.

Národní ceny kvality se udělují ve více než 80 zemích světa podle prakticky totožných kritérií. V Evropě jsou organizace hodnoceny na základě Modelu excelence EFQM a oceněné organizace se mohou účastnit mezinárodní soutěže.

„Národní ceny kvality a ceny za společenskou odpovědnost nabízí možnost porovnat se s těmi nejlepšími společnostmi a učit se z jejich Best Practices (dobrých praxí). Budu rád, když se naši podnikatelé i ostatní organizace budou zapojovat do soutěže v podobné míře, jako je to běžné na západě Evropy,“ uvedl vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

Podívejte se na oceněnou linii PAPU PAPI: