od
do
od
do

 

od
do
od
do

od
do

Pánve do trouby

Pánve do trouby

Mnohé speciality vyžadují po smažení ještě dopečení či zapečení v troubě. Pak máte dvě možnosti: buď vezmete pekáč či zapékací mísu a jídlo na ně složitě přesunete, nebo si k vaření přizvete chytrou pánev, která je vhodná do trouby. TESCOMA jich nabízí hned několik. Indukční pánev do trouby umí připravit fantastické steaky i směsi, nově však také kypré lívance, extra tenké palačinky a dokonce celé ryby.


SmartCLICK – chytré kliknutí

Řešení situace, kdy váš oběd nebo večeře vyžaduje smažení na pánvi a následné dopečení v troubě, se skrývá v jediném kliknutí. Unikátní indukční pánve SmartCLICK mají totiž odnímatelnou rukojeť. Tu z pánve při vkládání do trouby sejmete snadno pomocí prstu jedné ruky, stejně jednoduše ji pak znovu „nakliknete“, jakmile ji budete chtít z trouby vytáhnout.

Lívance i na indukci

Každá pánvička SmartCLICK je velmi masivní a je opatřena vysoce kvalitním antiadhezním povlakem. Skvělé je také to, že je vhodná pro všechny typy sporáků, a to včetně dlouho očekávané varianty pro přípravu palačinek či lívanců, které si museli majitelé indukčních sporáků dlouho odepírat.  Není tedy divu, že linie SmartCLICK získala prestižní ocenění za design a funkci GERMAN DESIGN AWARD 2017.

 

Na stránce
Řadit dle

/panve-do-trouby/3