info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Kuchyňské nože

Kvalitní kuchyňské nože jsou základem kuchařského umění v domácí i profesionální kuchyni. Kuchyňské nože TESCOMA mají dokonale ostré čepele, jsou optimálně vyvážené a opatřené ergonomickou či protiskluzovou rukojetí. Nože udržíte perfektně naostřené pravidelným dobrušováním ocílkou. Snadno je očistíte, nebo je stačí vložit do myčky.

Pokud hledáte nože, které se nemusí brousit, ani dobrušovat ocílkou, zvolte nože s jemným zoubkovaným ostřím. Jejich čepele zůstávají ostré dlouhodobě.

 

V naší nabídce naleznete špičkové kuchařské nože, oblíbené japonské nože, nože na chleba, ale i nože na sýr nebo na zeleninu. Usnadněte si práci v kuchyni i vy s kvalitními noži z TESCOMY!

Reprezentativní nože z řady FEELWOOD mají komfortní rukojeť z tvrzeného jasanového dřeva a masivní čepel z prvotřídní japonské nerezavějící oceli s „V“ profilem pro dokonalé ostří. Pro propracovaný tvar nožů, pohodlný úchop a snadnou manipulaci si je ihned oblíbíte. Tyto nože nebudou zahálet v šuplíku, roztančí se po lince pěkně zostra. K dispozici jsou v 8 různých velikostech a tvarech. Pokud vás spíše zajímá kompletní sada nožů TESCOMA, i tu u nás získáte, a to i se stojanem!

Filtrace produktů
Cena
Dostupnost
Příznaky
Materiál
Počet kusů v sadě
Produktová linie
Typ
Upřesnění
Délka (cm)
Délka čepele (cm)
Barva
Délka záruky (v letech)
Zrušit filtry

Nechcete vybírat? Zvolte jistotu