info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsNOVĚ: polévkovar, RETRO odpařovače, designová chlebovka a podložka pro trouby

NOVĚ: polévkovar, RETRO odpařovače, designová chlebovka a podložka pro trouby

TESCOMA news
25. 8. 2020

Polévkovar s mixérem PRESIDENT, 1,7 l

Poctivé vývary, vydatné krémové polévky, omáčky jako od babičky, ovocná smoothie, mléčné koktejly nebo pyré pro vaše nejmenší. Ať už máte v plánu vařit cokoliv, přenechejte tuto činnost extra výkonnému polévkovaru PRESIDENT. Připravte si suroviny, vložte je do masivní skleněné nádoby s nerezovými noži a nechte jej pracovat. Polévkovar jsme vybavili celou řadou doplňků, funkcí pulzního mixování a programem pro ohřev pokrmů. Naše osvědčené recepty jsou součástí balení! Více zde: https://www.tescoma.cz/polevkovar-s-mixerem-president-1-75-l

Uvaří i ohřeje!

Odpařovače Tescoma - obrázek

Odpařovač FANCY HOME Stones

Konec suchého vzduchu! Nejen v zimě, ale po celý rok můžete mít pokoje příjemně zvlhčené a provoněné. Praktické Odpařovače FANCY HOME Stones interiér zkrášlí a decentně provoní. Naplňte je vodou, přidejte pár kapek esenciálního oleje, zavěste na radiátor a vnímejte tu změnu… Dříve suchý vzduch se postupně mění na svěží a voňavý.

Dobré nápady se vracejí!

Prohlédnout

Chlebovka ONLINE

Maximum prostoru, odnímatelný zásobník pro nůž na chléb a bambusové víko s funkcí krájecího i servírovacího prkénka. Sečtěte všechna tato plus a výsledkem je moderní Chlebovka ONLINE s nastavitelnými ventilačními otvory, díky kterým vydrží chléb i pečivo déle čerstvé. Máte svůj oblíbený nůž na pečivo? Vložte jej přímo do zásobníku, bude stále po ruce a zároveň v bezpečí.

Uchová pečivo čerstvější!

Prohlédnout

Ochranná podložka do trouby PRESTO

Ochranná podložka do trouby PRESTO ze žáruvzdorné syntetické tkaniny s nepřilnavou úpravou ochrání dno trouby před připečenými i mastnými nečistotami v průběhu pečení. Po vytažení voňavé pečínky podložku vytáhnete, nečistoty smyjete a opět použijete při dalším pečení. Ideální pro elektrické, horkovzdušné a mikrovlnné trouby, odolnost do 260 °C.

Čisto jako ve škatulce

Prohlédnout

Náš tip: Závěsné lišty
 

Mrkněte na další novinky: