info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníNářadí DELÍCIA pro sladké i slané pečení: V jednotě je síla!

Nářadí DELÍCIA pro sladké i slané pečení: V jednotě je síla!

Ten umí to a ten zas tohle

Ten umí kolečka, ten dírky a tamten zvládne mřížky. Potom tu máme rádlo, krájecí kolečko, mašlovačku a hned tři válečky. Úžasnou pěnu vyšlehá šlehací metla, ani ň nenechá na plechu a v míse silikonová stěrka a vařečku s rohem najdete také jen u nás. Na roztírání čokolády či marmelády je skvělá roztírací lopatka a lopatka na dort zase dokáže skvěle naservírovat nejeden moučník. Obracečka ze žáruvzdorného nylonu je něžná ke všem typům nádobí a nejněžnější vztah má k nepřilnavým povlakům a všichni dohromady udělají moc!


V jednotě je síla

Rozdílné funkce a jedinečné nápady spojuje jednotný design, kterému vévodí netradiční pastelové barvy v odstínu bílé a žluté. Nové unikátní kuchyňské nářadí DELÍCIA tvoří v současné době nejširší ucelenou a designově sjednocenou linii nářadí pro sladké a slané pečení. TESCOMA opět vítězí, neboť podobně ucelená řada výrobků nemá na světovém trhu obdobu.

Linii kuchyňského nářadí DELÍCIA dominují prvotřídní materiály – nerezová ocel, žáruvzdorný nylon, silikon a odolný plast. Všechny položky vyjma tří válečků lze mýt v myčce nádobí. Linie kuchyňského nářadí DELÍCIA se v průběhu roku rozrůstat o další zajímavé pomocníky. Nechte se překvapit jedinečnými nápady a jednotným designem!
 
Děrovací váleček DELÍCIA
Mřížkovací váleček DELÍCIA
Vykrajovač koleček DELÍCIA ø 7 cm
Váleček na těsto DELÍCIA
 
Nářadí DELÍCIA