info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníNádoba na mixování a ochranný poklop DELÍCIA: Konečně čistá práce!

Nádoba na mixování a ochranný poklop DELÍCIA: Konečně čistá práce!

Mixování? S unikátní nádobou fakt čistá práce!

Mixér umí věci nevídané, ale kromě rychlého zpracování ovoce, zeleniny a dalších surovin najemno si občas pohraje i s našimi nervy. Stačí malá nepozornost a kromě ovocného smoothie můžeme být i pěkně smutní z nepořádku okolo. Abychom zabránili jakýmkoliv nežádoucím účinkům, které občas použití mixérů přináší, vyvinuli jsme unikátní vysokou nádobu na mixování s ochranným víčkem DELÍCIA. Celoplastová nádoba o objemu 1,2 litru je opatřena speciálním víčkem s pružným otvorem pro tyčový mixér.
 
Nádoba na mixování s ochranným víčkem DELÍCIA 1,2 l - obrázek

Pružný otvor je navržen tak chytře, že se přizpůsobí všem obvyklým velikostem a typům tyčových mixérů a hlavně - zabrání stříkání obsahu při mixování z nádoby ven. Ovšem, to není všechno. Víčko má čtyři různé polohy – „uzavřeno“ pro mixování, „jemné cezení“, „hrubé cezení“ a „otevřeno“ pro vylévání. Polohy jsou zřetelně označeny na horní straně víčka grafickými symboly a příslušnou pozici si vyberete pouhým pootočením víčka. Nádoba má také praktickou nálevku, rukojeť a protiskluzovou úpravu pro komfortní a bezpečné použití. Prostě čistá práce!
 

Mixujte až ke kraji!


A protože někdo raději mixuje, mísí či hněte v objemnějších mísách, právě pro tento případ jsme navrhli univerzální ochranný poklop DELÍCIA. Průhledná „poklička“ se speciálním otvorem a třemi stabilizačními zarážkami (které poklop pevně usadí) je však vhodná i pro malé misky o průměru od 14 centimetrů až po rozměrné mísy a nádoby o průměru 28 cm.
 
Ochranný poklop DELÍCIA - obrázek

Pružný otvor je opět uzpůsoben pro všechny tyčové i ruční mixéry a navíc je rozšířen o skutečně praktickou vychytávku – díky prodloužené postranní štěrbině se s mixérem dostanete až ke krajům nádoby.
 
Ochranný poklop DELÍCIA - obrázek

Takže už žádné stříkání a znečištění nejbližšího okolí, už jen čistá práce!