info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníMísa na kynuté těsto DELÍCIA s ohřívačem: Jedna, dvě, už to je!

Mísa na kynuté těsto DELÍCIA s ohřívačem: Jedna, dvě, už to je!

Zvolit správnou nádobu, pořádně uhníst, „trefit“ dobu kynutí a doufat, že všechno dobře dopadne. Příprava kynutého těsta, to je kumšt, dřina a tak trochu alchymie. Díky TESCOMĚ už to neplatí! 
 
Mísa na kynuté těsto s ohřívačem DELÍCIA ø 26 cm - obrázek


Příprava je snadná a pohodlná!

„S chytrou mísou je příprava těsta snadná, pohodlná, bezstresová, jestli se dílo podaří. A mnohem rychlejší, než jste zvyklí,“ říká autor mísy DELÍCIA a designér TESCOMY Martin Koval.

Posuďte sami: Ingredience pro kynuté těsto (kvásek, mouka, olej) v míse jednoduše uzavřete těsnicím víkem, pořádně protřepáte, nahřejete v mikrovlnce přiložený gelový ohřívač (45 sekund), připevníte pod dno a jen čekáte. Díky teplu z gelového ohřívače se navíc doba přípravy výrazně zkrátí. V míse od TESCOMY nakyne těsto až dvakrát rychleji!
 
Mísa na kynuté těsto s ohřívačem DELÍCIA ø 26 cm - obrázek


Chytré víko vám dá signál!

Jak poznáte, že je hotovo? Mísa vám dá sama signál! Vychytané víko, které jsme vyvinuli v našem design centru, se totiž zřetelně vypoulí, jakmile je těsto nakynuté.

„Víko je ze speciálního plastu, který jsme testovali několik měsíců. Jsem rád, že jsme uspěli, protože zákazníkům nabízíme skutečně unikátní výrobek, který jim výrazně usnadní práci v kuchyni,“ doplňuje Koval. A dál? Žádné „dál“ není! Teď už se můžete bez obav pustit do poctivých tvarohových buchet.
 
Mísa na kynuté těsto s ohřívačem DELÍCIA ø 26 cm - obrázek