info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníLoupač na kiwi a multifunkční pinzeta PRESTO: Když se ocitnete v úzkých

Loupač na kiwi a multifunkční pinzeta PRESTO: Když se ocitnete v úzkých

Svlékněte kiwi

Oloupat kiwi snadno a rychle? S plastovým loupačem v kiwi barvě je to hračka! Malé, velké, nezralé i přezrálé, zelené i zlaté, unikátní loupač na kiwi si poradí s každým plodem s typicky tenkou, avšak houževnatou slupkou. Kdo jednou použil nůž na měkký, přezrálý plod, s ulepenou dlaní a nešťastným výrazem se potázal… Zkuste si příděl vitamínu C jednoduše svléknout „do naha“ bez použití ostrých čepelí – unikátní plastový loupač na kiwi PRESTO se zaoblenou a rovnou čepelí byl navržen právě pro tyto účely.
Loupač na kiwi PRESTO - obrázek

Když si loupač omotá kiwi kolem své čepele

Použití loupače je velmi snadné a až překvapivě účinné. Vezměte kiwi, rovnou čepelí seřízněte oba konce plodu a oblou čepel zasuňte těsně pod slupku. Mírným tlakem na loupač oddělte slupku od dužiny po obvodu celého plodu. Dužinu ze sevření slupky jednoduše vytlačíte a s použitím rovné čepele může oloupané kiwi naporcovat na plátky. Už víte, jak si kiwi omotat kolem prstu?
Loupač na kiwi PRESTO - obrázek

Trojnásobná pomoc

Populární kuchyňská pomůcka na sedm? Pinzeta! Její pomoc oceníte vždy, když se ocitnete v úzkých… Multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO se třemi páry odnímatelných zakončení ze žáruvzdorného nylonu se v mžiku změní v kleště, vařečku, kuchyňskou pinzetu i tradiční pinzetu bez zakončení.
Multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO - obrázek
Chybí-li vám v kuchyni třeba právě vařečka a zvažujete koupi multifunkčního nástroje, zvolte si právě tuto pinzetu!
Multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO - obrázek
Celonerezovou pinzetu bez zakončení lze pak použít např. při venkovním grilování nebo lovení sladkokyselých okurek. Využití tradiční kuchařské pinzety je prakticky neomezené…
 

Zásobník s funkcí

Tři páry nylonových zakončení jsme uložili do praktického plastového zásobníku, jehož víko slouží současně i jako odkládací miska pro pinzetu během vaření. 
Multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO - obrázek