info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Letos zhubnete. Ukážeme vám jak.

Jestli vám po svátcích zůstala nějaká ta kila navíc, máme pro vás recept:  úsporně a zdravě vařit a k tomu - čtete dobře - vydatně pařit! Když se navíc naučíte správně solit, připravovat smoothie plné vitamínů nebo zdravé tyčinky, budete se cítit fit a mít optimální váhu po celý rok.
Tlakový hrnec ULTIMA DUO 4,0 a 6,0 l - obrázek

Pro úsporné vaření budete potřebovat moderní papinův hrnec s napařovacím sítem, které oceníte zejména při vaření ryb a křehké zeleniny. Můžete v něm ale připravovat také šťavnaté dušené maso, polévku ze zeleniny a kostí nebo přílohy bez kapky tuku. Vaření v tlakovém hrnci navíc výrazně urychluje přípravu jídel, šetří energie a zdůrazňuje chuť použitých ingrediencí.

Chcete -li vařit superzdravě v páře, ale nechcete utrácet za drahý parní hrnec, pomohou vám napařovací síta a talíře PRESTO Steam.
PRESTO steam - obrázek

Další alternativou je nádobí do mikrovlnky PURITY MicroWave, ve kterém můžete plnohodnotně vařit a dokonce zdravě grilovat.
PURITY MicroWave - obrázek

I když se bez soli při vaření určitě neobejdeme, tak pořád platí, že všeho moc škodí. Množství soli v polévkách, omáčkách a tekutých pokrmech změříte snadno a kdykoliv s salimetrem ACCURA. Tato praktická pomůcka vás upozorní, když pokrm přesolíte, stejně jako když na sůl při vaření úplně zapomenete anebo jí dáte moc málo.  A samozřejmě vás vždycky „pochválí“ za přiměřeně osolené, a tedy zdravé jídlo.
Salimetr ACCURA - obrázek

Je  to něco mezi nápojem a plnohodnotným jídlem a nejde o nic jiného než rozmixované ovoce (případně zeleninu) s přidanou tekutou složkou a všemožnými příchutěmi. Smoothie je skvělé jako rychlá a zdravá svačina, kterou si můžete dopřávat doma - a máte-li dobrý smoothie mixér, lze si lahodný drink umixovat rovnou v praktické lahvi a vzít sebou do práce nebo školy.
Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l - obrázek

Víte, že mlsat se dá i zdravě a přitom chutně? Stačí pár minut času a můžete si pomocí lisu na zdravé tyčinky DELLA CASA připravit hned několik domácích tyčinek, které jsou cenným zdrojem energie, nutričních látek a chutnají fantasticky – protože si do nich můžete dát přesně to, co máte rádi.
Lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA - obrázek
Podívejte se na pomocníky pro hubnutí víc do detailu: