info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogLáhev se silikonovým brčkem BAMBINI: Pitný režim bez přemlouvání

Láhev se silikonovým brčkem BAMBINI: Pitný režim bez přemlouvání

2. 2. 2016

Hra na schovávanou

Nic nerozesměje a nezaujme děti víc, než legrace a občasná „změna plánu“. Jíst dokola to samé a pít neustále jeden a ten samý čaj unudí i věčně dobře naladěného prcka. Jenže, zhruba do jednoho roku si to malé stvoření příliš vybírat nemůže… Zkuste mu ale pravidelné doplňování tekutin zpříjemnit třeba novou lahví, která nejenže dobře vypadá, ale je navíc vybavena brčkem, kterému pracovně říkáme schovávací. Co to znamená? Brčko je vyrobeno z pružného průhledného silikonu a je „v pozoru“ jen tehdy, je-li žízeň neodolatelně silná. V opačném případě se brčko elegantně schová pod víčko, které na první pohled vypadá jako kupole hvězdárny.
 
Dětská láhev s brčkem BAMBINI 300 ml - obrázek

Oblé tvary dětské láhve BAMBINI o objemu 300 ml úžasně padnou do drobné ručky a nutno podotknout, že lahvičky v holčičích a klučičích barvách sluší každému kočárku. Pro tyto příležitosti je láhev opatřena praktickou plastovou klipsou, kterou lze z nádoby pohodlně sundat.
 

Ani kapka ven…

Láhev sice pozornost upoutá, ale jak je to s funkčností? Díky tomu, že je brčko pružné, je pití mimořádně pohodlné – brčko se přizpůsobí náklonu láhve. Silikonové těsnění zase nepustí ani kapku tekutiny ven, takže láhev při přenášení neteče. Silikonové brčko je určeno pro opakované a dlouhodobé používání, lze ho snadno vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodou. Nutno ještě doplnit, že nádoba je opatřena přehlednou stupnicí pro odměřování nápojů a všechny komponenty jsou vyrobeny z prvotřídních, zdravotně nezávadných materiálů v těsné spolupráci se zkušebním ústavem ITC. Máte-li doma prcka, který už oslavil svůj první rok, láhev BAMBINI je pro něj jako dělaná!
 
Příslušenství k dětské láhvi s brčkem BAMBINI 300 ml - obrázek


Brčko dosloužilo? Kupte láhvi nové!

Může se stát, že brčko i přes svou dlouhou životnost doslouží a láhev zdá se být tím pádem nepoužitelná… Mysleli jsme však i na tuto situaci, proto jsme do prodeje uvedli samostatné příslušenství k dětské láhvi BAMBINI, které zahrnuje kromě dvou silikonových brček i praktický kartáček na čištění uzounkého brčka.