info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníKuchyňské nože a sekáček SONIC: Speciální čepele snadno porcují a sekají až na kost

Kuchyňské nože a sekáček SONIC: Speciální čepele snadno porcují a sekají až na kost

Kuchyňské nože i sekáček SONIC se pyšní maximálně ostrými čepelemi z leštěné nerez oceli a ergonomickými rukojeťmi z odolného, sametově černého plastu.
 

Sekáček v hlavní roli

Filmovým fajnšmekrům se jistě vybaví sekáček v roli nebezpečné zbraně, kterou se bravurně oháněla herečka Sharon Stone v erotickém thrilleru Základní instinkt. Hlavní role sekáčku SONIC je však úplně jiná - kdo někdy porcoval například vepřovou kotletu vcelku, tak jistě ví, že právě sekáček je ta jediná a pravá volba. Sekáček se od ostatních nožů výrazně liší, znakem je specificky tvarovaná a nápadně vysoká čepel o délce 16 centimetrů.
 
Sekáček SONIC 16 cm

Jakmile práci se sekáčkem dokončíte, neukládejte jej do zásuvky s ostatními noži! Vzhledem k jeho výjimečně ostré čepeli a větším rozměrům jej doporučujeme zavěsit na bezpečné místo. Pro tento případ je čepel opatřena praktickým očkem.
 

Vykosťujte a filetujte s bravurou šéfkuchaře!

Vykosťování a filetování patří mezi další vysoce odborné kuchyňské práce s nožem. Vykosťovací nůž SONIC má speciálně tvarovanou čepel o délce 16 centimetrů pro snadné vykosťování masa.
 
Nůž vykosťovací SONIC 16 cm

Naopak pýchou filetovacího nože SONIC je osmnácticentimetrová pružná čepel, která usnadní filetování ryb, například celého lososa.