info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníKonvice TEO 1,7 l, s vyluhovacími sítky: Čajokrásná konvice je nyní větší!

Konvice TEO 1,7 l, s vyluhovacími sítky: Čajokrásná konvice je nyní větší!

Konvice na čaj TEO s vyluhovacími sítky je větší „sestrou“ již všemi velmi dobře známé a hlavně slavné konvice TEO s objemem 1,25 litru. Ta si právem zasloužila přízvisko čajokrásná, vždyť v letošním roce byla oceněna prestižní designérskou cenou RED DOT DESIGN AWARD. Konvice se velmi úspěšně prodávala, ale současně jsme zaznamenali požadavky na totožný produkt, avšak s vyšším objemem. Počátkem července jsme se tak rozhodli uvést na trh dalšího reprezentativního zástupce linie TEO, a to konvici z varného skla s plastovými doplňky o objemu 1,7 litru.
 
Konvice TEO 1,7 l, s vyluhovacími sítky


Harmonie dvou materiálů

Překrásná čajová konvice je ideálním společníkem ve chvílích odpočinku, které zpříjemní horký čaj mnoha chutí a vůní. Exkluzivní design konvice je postaven na progresivním konceptu se dvěma plastovými vyluhovacími sítky pro přípravu a podávání čajů z čerstvých bylin či čajů sypaných. Extra jemné vyluhovací sítko je vhodné pro vyluhování všech druhů sypaného čaje včetně čajů velejmených, a to bez zbytků čaje v nápoji. Tradiční vyluhovací sítko slouží pro vyluhování čerstvé máty, meduňky, zázvoru, sušených šípků nebo větších kousků ovoce.
 
Konvice TEO 1,7 l, s vyluhovacími sítky

Konvice TEO je opatřena víčkem a masivní rukojetí pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Obě vyluhovací sítka, víčko i rukojeť jsou vyrobeny z odolného plastu, rukojeť při správném použití samozřejmě nepálí. Absence kovových komponentů tak umožňuje ohřev konvice včetně sítek a uzávěru v mikrovlnné troubě.
 

Špičkové varné sklo

Konvice na čaj TEO je vyrobena z prvotřídního žáruvzdorného skla – vroucí vodu tak můžete připravit přímo ve skleněné nádobě na plynovém, elektrickém nebo sklokeramickém sporáku, případně ji můžete nalévat do nádoby z rychlovarné konvice. Dbejte však na to, aby skleněná konvice TEO měla pokojovou teplotu a nebyla chladná.
 
Konvice TEO 1,7 l, s vyluhovacími sítky


Český design, česká výroba

Konvice TEO vznikala od prvních návrhů, skic, technologického výzkumu i samotné výroby výhradně v České republice.