info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Jaro volá, úklid volá

Pokud patříte k těm, co s prvními jarními dny přemýšlí o důkladném úklidu domácnosti, máme pro vás několik tipů, na co nezapomenout a co určitě pořídit, aby se vše opět blýskalo čistotou a bylo správně zorganizované. Jarní úklid zvládnete lehce bez zbytečného stresu - vše potřebné totiž najdete u nás, v našich prodejnách nebo v e-shopu.
 
Dóza na potraviny ONLINE - obrázek


Zorganizovaná domácnost = polovina úspěchu

Úklid je nejen o udržování čistoty, ale také o organizaci věcí v domácnosti. Linie ONLINE obsahuje řadu pomocníků pro uskladnění potravin a další praktické výrobky, které pomohou udržet pořádek a dají věcem místo a řád. Výrobky linie ONLINE mají jednotný design, typickým prvkem jsou jednoduché tvary a světlá barva v kombinaci s bambusem.
Vak na prádlo FANCY HOME
Nádoba na bioodpad PURO - obrázek
I špinavé prádlo v koupelně můžete uložit stylově. Než půjde do pračky, odložte ho do elegantního vaku na prádlo FANCY HOME. Je vyroben z kvalitní syntetiky s bavlněnými úchyty a vybírat můžete ze 2 barev. Smetanová je ideální na bílé prádlo a barva cappuccino zase na barevné.
Pokud sbíráte bioodpad do zahradního kompostu, bude pro vás ideální kuchyňská nádoba PURO. Tato nádoba má objem 2,8 litru a je vyrobena z odolného plastu, má praktickou protiskluzovou úpravu dna, polohovatelné víko a pohodlnou sklápěcí rukojeť.

Možná se vám budou hodit také:

Velký úklidový set ProfiMATE - obrázek


Úklidové pomůcky přehledně na jednom místě


Opravdu profesionální sada pomůcek pro úklid domácnosti? To je velký úklidový set ProfiMATE, který zahrnuje mop s rozprašovačem a návlekem, univerzální teleskopickou tyč, nástavec smetáku, smetáček s lopatkou a závěsnou lištu pro přehledné uložení na jednom místě. Tato linie představuje nejucelenější úklidový program na našem trhu.
Úložný organizér na čisticí prostředky ProfiMATE - obrázek
Dávkovač saponátu PURO, na houbičku - obrázek
Díky úložnému organizéru ProfiMATE můžete uskladnit čisticí prostředky a pomůcky přehledně a navíc s úsporou místa. Pokud si pořídíte úklidové vědro ProfiMATE 12 l, organizér vložíte dovnitř a využijete tak naplno volné místo uvnitř vědra. Opravdu chytré řešení pro váš úklid.
Udržet kuchyňskou linku čistou bude snadné, pokud zvolíte ty správné pomocníky. Co se týče dřezu, velmi praktický je například dávkovač saponátu na houbičku PURO. Stačí zatlačit na houbičku položenou na dávkovači a saponát se jednoduše nanese bez nepořádku kolem dokola.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Kartáče na obuv FANCY HOME - obrázek


Dopřejte botám odpovídající péči 

Pořiďte si základní kartáče na obuv z linie FANCY HOME. Pro správnou údržbu bot potřebujete 4 typy – běžný kartáč, menší kartáček pro hůře dostupná místa, lešticí kartáč na koženou obuv a kartáč na semišovou obuv. Jedině tak budou vaše boty udržované bez prachu a zašlých nečistot.
Lžíce do bot FANCY HOME - obrázek
Osvěžovač obuvi FANCY HOME - obrázek
V předsíni by neměla chybět pořádná lžíce do bot. Pevná a dostatečně dlouhá pro pohodlné nazouvání. Lžíce do bot FANCY HOME tato kritéria skvěle splňuje. Odložíte ji na přibalenou samolepicí úchytku, za očko na háček nebo ji zavěsíte na hranu nábytku.
Další malý, přitom velmi šikovný pomocník k péči o obuv je osvěžovač obuvi FANCY HOME, který pomáhá snižovat její vlhkost a eliminovat případný zápach. Dokoupit lze i náhradní náplň do osvěžovače a vybírat můžete z vůní levandule nebo růže.

Mrkněte ještě na: