info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Jak se cítit doma dobře?

Tematické týdny
22. 10. 2023
Babí léto končí a nastává nejbarevnější období v roce. S klesajícími teplotami se procházky zkracují a výletů ubývá. A nám tak zbývá víc času na sebe, na odpočinek, ale i péči o domácnost. Inspirujte se u nás, jak si ušetřit práci a vykouzlit doma čisté, voňavé a přívětivé prostředí.
Ultrasonická aromalampa FANCY HOME, Lava, antracitová

Domácí relaxace a uvolnění

Studená pára, která v jemných obláčcích proudí z aromalampy, připomíná lávu stékající z vrcholu sopky. Zejména při zapnutém podsvícení je to příjemná a uklidňující podívaná, jejíž pozitivní účinek můžete ještě umocnit přidáním esenciálního oleje.  
Ultrasonická aromalampa FANCY HOME, Rose
Klidné chvilky můžou být ještě příjemnější s jemnou vůní, která vychází spolu se studenou párouaromalampy ROSE. Můžete využít i kolorterapii a nechat na sebe působit barvy, které ji podsvítí. Výhodou je automatické vypnutí, které oceníte v případě, že ji umístíte na noční stolek, kde vás bude provázet při usínání.
Vonný difuzér FANCY HOME 200 ml, Granátové jablko
Není nad to zachumlat se do deky a konečně si dočíst knížku, na kterou pro samé výlety nebyl v létě čas. A když je doma čisto a voňavo, je to pocit ještě příjemnější. Pohodu podtrhne jemná vůně granátového jablka, růže a ambry s vysokým obsahem přírodních esencí, kterou jsme uložili do stylového skleněného difuzéru s dřevěným víčkem.

Mohlo by se hodit:

Šperkovnice LAGOON, třípatrová

Organizéry a úložné boxy: všechno pěkně na svém místě

Udržovat pořádek a přehled v kosmetických potřebách i bižuterii není snadné. Ale ten pocit, kdy všechno uspořádáte a přesně víte, kde se který náramek či prstýnek nachází! Přesně pro tyto účely jsme vytvořili produktovou linii LAGOON, která obsahuje různě velké šperkovnice, organizéry, dávkovače na mýdlo, zásobníky a další praktické koupelnové vybavení.
Univerzální úložný box PRESTO
Znáte ten pocit, když pro některé drobnosti nemůžete najít to správné místo? Když to místo najdete, jednou provždy máte vystaráno. Běžné menší předměty, jako jsou psací potřeby, léky, náplasti, kosmetika nebo třeba nitě a nůžky, přehledně uložíte do univerzálního boxu PRESTO. Jeho spodní část je určena na větší kousky a má vyjímatelnou přepážku. Horní část boxu má nastavitelné menší přepážky. Díky výsuvné rukojeti jej snadno přenesete, kam bude potřeba.
Žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME
Jsou lidé, pro které je žehlení nepříjemná povinnost. A jiní, kteří žehlí rádi, protože mají dobré vybavení a těší se na skleničku vína a příjemný program v televizi nebo podcast ve sluchátkách. Vybavte se kvalitním a stabilním žehlicím prknem, a můžete se zařadit do druhé skupiny. Kromě štědré žehlicí plochy má naše prkno také výsuvný rukávník, věšák i mřížku na odkládání ramínek s oděvy.

Pořádek vám pomůžou udržovat:

Mop s rozprašovačem ProfiMATE

Pořiďte si parťáky na podzimní úklid

Začátek podzimu je ten správný čas na pořádný hloubkový úklid, který ušetří práci v době adventní. Vybavte se správnými úklidovými pomocníky a usnadněte si námahu. Tak například mop s rozprašovačem čisticích prostředků, který patří do rozsáhlého designově oceněného programu ProfiMATE. Neunikne mu žádná nečistota. Prohlédněte si i další praktické pomůcky, jako je smetáček s lopatkou, stěrka na sklo, rýžák či prachovka. Vše sladěné nejen vizuálně, ale i funkčně.
Úklidové vědro ProfiMATE 12 l
Úklidové vědro je nezbytné pro každý pořádný úklid. To naše má objem 12 litrů, opěrku pro odkládání mopů, odměrku na čisticí prostředky a je vhodné zejména pro ždímací mop. Dokupte si k němu nesmírně praktický organizér na čisticí prostředky a budete mít jistotu, že vše najdete na jednom místě, přehledně uložené a uklizené.
Univerzální čistič do kuchyně ProfiMATE 500 ml, Aloe vera, antibakteriální
Slyšeli jste už o čističích od TESCOMY? Jsou kultovní. Nedají se sice kvůli omezení odesílat v balíku, ale v prodejnách jich máme řádné zásoby, aby vyšlo na každého. Opatřete si je a sami zjistíte, že zaslouženě patří k našim bestsellerům. Kromě ekologických přípravků na čištění nádobí, podlah nebo oken máme i speciální čističe na trouby, varné desky, krbová skla či vodní kámen. Jsou vyrobeny na bázi rostlinných a minerálních surovin, tedy šetrné k životnímu prostředí. 

Čistotu v kuchyni pohlídají také: