info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníJak nabrousit nůž pomocí brousku SONIC: Skoncujte s tupostí i nepořádkem

Jak nabrousit nůž pomocí brousku SONIC: Skoncujte s tupostí i nepořádkem

Nůž nabrousíte v pohodlí domova opakovaným protažením čepele nerezovými brusnými kotouči směrem k sobě. K tomu vám poslouží kompaktní brousek z linie nožů SONIC, který dodá kovovým nožům s hladkým ostřím potřebnou ostrost. Brusné kotouče jsou na povrchu opatřeny účinným diamantovým povlakem, takže krájení už nikdy nebude utrpením!
Brousek SONIC - obrázek

Není brousek jako brousek

Ovšem není brousek jako brousek. Ten náš má, stejně jako většina jiných produktů z dílny vývojového a design centra TESCOMA několik plus: díky svému unikátnímu tvaru se brousek SONIC skvěle drží, protiskluzová ochrana zajišťuje jeho dokonalou stabilitu, takže se při broušení nepohybuje po stole, ale především – brusný prach, který při broušení vzniká a u běžných brousků padá na podložku nebo zůstává v mechanismu, u brousku SONIC elegantně končí v zásobníku s uzávěrem, který můžete po nabroušení nožů snadno vyprázdnit do odpadu. Vaše kuchyně tak zůstává i při každodenním ostření beze stop po broušení, tedy čistá a vždy uklizená.
Brousek SONIC - obrázek
Tělo brousku, které je v podstatě ergonomickou rukojetí, je vyrobeno z pevného a odolného plastu v černém provedení, takže perfektně ladí k nožům z oblíbené linie SONIC. Vyzkoušejte ho!