info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníFormy DELÍCIA: Vlnité a rozkládací pro moučník ještě křupavější!

Formy DELÍCIA: Vlnité a rozkládací pro moučník ještě křupavější!

Vlnité okraje sluší a jsou křupavější

Vyměňte rovné za vlnité! Tradiční rovné okraje sladkých i slaných moučníků už nudí… Křupavé a stejnoměrně propečené vlnité okraje sluší všem - sladkým čokoládovým koláčům, ovocným mřížkovým i slaným cibulovým s dotekem Francie.
 
Forma s vlnitým okrajem a odnímatelným dnem DELÍCIA ø 28 cm


Pevné i volné dno

Naprostou novinkou jsou miniaturní formičky s odnímatelným dnem, které nejenže usnadní vyjmutí moučníku z formy, ale zastane i funkci servírovacího podnosu. Pro přípravu studených aspiků či ovocných želé jsou ideální formičky s pevným dnem.
 
Forma s vlnitým okrajem a odnímatelným dnem DELÍCIA ø 10 cm, 4 ks

Všechny formy – malé i ta největší – jsou opatřeny vysoce odolným nepřilnavým povlakem, který zabraňuje připalování a umožní snadné vyjmutí pokrmů z formy.

Rozkládací formy pro mistry cukráře i začátečníky

Pusťte se do pečení bez obav z připálení! Jednoduché i ty složitější moučníky, stejně jako dortové korpusy zvládnete bez obav - ať už jste zkušený cukrář nebo pouhý začátečník - díky rozkládacím formám DELÍCIA s pružinou a volným dnem.
 
Rozkládací formy DELICÍA

Obliba rozkládacích forem stále roste a vy byste je neměli jen tak minout! Jedině s nimi připravíte moučník dokonalého tvaru, který nepřipálíte a snadno z formy vyjmete. Rozkládací formy jsou opatřeny nepřilnavým povlakem, který minimalizuje možnost připálení, rozložení na odnímatelnou boční stěnu a dno umožní snadnou údržbu.

Do výroby jsme dali… srdce

A výsledkem je nejen čtvercová rozkládací forma pro luxusní dort o rozměru 24x24 cm, kulatá o průměru 12 cm pro menší sólo dortík, ale i forma ve tvaru srdce, která potěší zamilované duše. A že není velké? I malé srdíčko může být důkazem velké lásky…