info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsDětská termoska s brčkem BAMBINI: Konečně opravdová termoska pro děti!

Dětská termoska s brčkem BAMBINI: Konečně opravdová termoska pro děti!

Sortiment pro nejmenší s názvem BAMBINI už rozhodně nepatří mezi nejmenší produktové řady, naopak se docela rychle a ve velkém rozrůstá o stále zajímavější a žádanější položky. Jednou z nich je opravdová dětská nerez termoska BAMBINI s brčkem o objemu 300 ml. Už na první pohled je jasné, že se naši designéři inspirovali oblíbenými tvary a barvami v linii dětských výrobků BAMBINI.
 Dětská termoska s brčkem BAMBINI 300 ml, nerez Dětská termoska s brčkem BAMBINI 300 ml, nerez
Dvouplášťová vakuová termoska má všechna plus ostatních „dospěláckých“ termosek, jen je svou konstrukcí a velikostí přizpůsobena těm nejmenším. Má vynikající termoizolační vlastnosti, díky kterým uchová dětské nápoje dlouho teplé nebo vychlazené. Termoska funguje na stejném principu jako dvouplášťové vakuové termosky CONSTANT.

Samá plus

Stejně jako celoplastová láhev BAMBINI je i tato termoska vybavena pružným průhledným silikonovým brčkem a kvalitním silikonovým těsněním. Pití z termosky s pružným silikonovým brčkem je maximálně pohodlné, brčko se přizpůsobí náklonu láhve a díky silikonovému těsnění dětská termoska při přenášení neteče. Silikonové brčko je určeno pro opakované dlouhodobé používání, lze ho snadno vytáhnout a vyčistit štětečkem pod tekoucí vodou.
Příslušenství k dětské láhvi s brčkem BAMBINI 300 ml
A teď další obrovské plus – pokud už vlastníte dětskou láhev s brčkem, zcela jistě jste si pořídili i příslušenství k dětské láhvi BAMBINI, tj. 2 silikonová brčka a čisticí štěteček – tuto sadu lze použít i při čištění termosky BAMBINI. Součástí vakuové termosky je i praktická odnímatelná klipsa pro zavěšení.

Upozornění pro rodiče

Termoska je vhodná pro děti od 12 měsíců pod dohledem dospělé osoby. V zájmu ochrany zdraví dítěte neplňte termosku nápoji o teplotě vyšší než 40 °C. Před podáváním nápoje vždy zkontrolujte, zda nápoj v termosce není horký!