info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníCukrářská zdobicí tužka DELÍCIA: Letos si zdobení užijete. To si pište!

Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA: Letos si zdobení užijete. To si pište!

Výjimečný produkt Vánoční kolekce TESCOMA

Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA se stala bezesporu jedním z největších lákadel během vánočního období!
 
Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA - obrázek

Důvod je nasnadě, podobný produkt, který dokáže zdobit pokrmy velmi jemnými, plynulými a přesnými linkami různých tloušťek, navíc s doplňky usnadňujícími komfortní manipulaci před, při i po dekoraci, dosud na trhu chyběl.
 

Pište a zdobte!

Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA s pružným silikonovým tělem funguje na stejném principu jako ta klasická – kromě psaní bílkovým krémem zvládne i náročné zdobení máslovým, tvarohovým či čokoládovým krémem, rozpuštěnou čokoládou či šlehačkou.
Součástí tužky je pět zdobicích trysek, které jsou určeny pro různé dekorační techniky – od velmi jemných krajkových dekorů až po psaní jmen či vzkazů bílkovým či jiným krémem např. na dorty či moučníky.

Unikátní tužka je opatřena praktickým stojánkem s přísavkou pro odkládání tužky během zdobení a univerzálním čistítkem trysek, které je uloženo v uzávěru zásobníku.

Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA je dodávána s podrobným návodem k použití, jehož součástí jsou také recepty na všechny základní cukrářské zdobicí krémy.