info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníChystáte se na zavařování? Letos si ho užijete!

Chystáte se na zavařování? Letos si ho užijete!

Zavařování
S TESCOMOU se můžete pustit do čehokoliv, co si jen představíte pod pojmem home-made, s láskou vyrobeno doma.

Zavařování rozhodně není nic složitého. Stačí mít suroviny, čas a vhodné pomocníky. Počáteční investice nebo inovace stávajících pomůcek ke zdárnému výsledku se vám mnohonásobně vrátí. Hlavně přesně víte, co máte pod víčky! Zavařit můžete opravdu cokoliv – ovoce, zeleninu, marmelády, omáčky, masa, houby. Zavařeniny bodují i jako jedlý dárek či milá pozornost.

A protože TESCOMA zavařování rozumí, připravili jsme pro vás prakticky sestaveného průvodce zavařováním a odšťavňováním. Nákupní seznam nepotřebujete, prostě se chopte naší nové brožurky. Sympatický formát „tak akorát“ po sezoně uložíte třeba k zavařovací soupravě, abyste ji měli příště zase hezky po ruce.

Prodejních centrech TESCOMA i ve Značkovém eshopu TESCOMA na vás čeká ucelená linie DELLA CASA, kterou jsme věnovali této užitečné zálibě. Od stěžejních souprav pro zavařování a odšťavňování, přes sklenice a láhve různých velikostí, nálevku, naběračku až po nálepky, visačky k opatření popisek na sklenice i celou řadu praktických doplňků, které jinde nenajdete. Vše přehledně uspořádané tak, abyste na nic nezapomněli.

Tak na zavařenou!