info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníAž na kost! Nůžky na drůbež AZZA se dostanou kuřeti na kloub

Až na kost! Nůžky na drůbež AZZA se dostanou kuřeti na kloub

Zaujmou hned na první pohled. Čistý design, ladný tvar a žádné zbytečné či složité funkce navíc. Je to prostě nástroj, který bez problémů a s grácií zvládne naporcovat všechny druhy syrového, tepelně opracovaného i mraženého drůbežího masa. Prostě nezbytnost do každé rodiny, která miluje k nedělnímu obědu pečené kuře, ve svátcích kachnu, husu či krocana a v létě si ráda ugriluje jakékoliv oblíbené dietní maso. S těmito nůžkami budete totiž potřebovat jen dvě věci – vybrané maso a vlastní ruce, nic víc a nic míň!
 
Nůžky na drůbež AZZA - obrázek


Nůžky na drůbež AZZA pod drobnohledem

Pojďme se podívat nůžkám AZZA na zoubek, přesněji na zoubky. Ty má přesně tři a slouží k porcování středně velkých kostí a krájení zmraženého drůbežího masa. Přední část čepele je hladká a perfektně si tak poradí se stříháním syrové kůže a porcováním najemno. Kdo už někdy porcoval syrovou drůbež tak ví, že právě kůže bývá pořádný oříšek. A právě tady nůžky AZZA nezklamou! Naproti tomu hluboký výkroj v zadní části čepele slouží k porcování největších drůbežích kostí.

Nůžky na drůbež AZZA jsou masivní a odolné a to i přesto, že tvar působí velmi subtilně. Designéři společnosti Tescoma věnovali tomuto produktu velkou péči a pozornost, ve výsledku se proto jedná o vůbec nejkvalitnější nůžky na drůbež, které může domácí trh zákazníkovi nabídnout. Nůžky jsou vyrobeny z masivní oceli, jsou opatřeny ergonomickou rukojetí a bezpečnostní pojistkou.

Zapomeňte na porcování pomocí různých nářadí a nástrojů, které v kuchyni nemají co dělat, teď vám stačí jedny nůžky AZZA!