info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsAmbiente 2024 - příležitost ukázat novinky 100 000 návštěvníků

Ambiente 2024 - příležitost ukázat novinky 100 000 návštěvníků

TESCOMA news
8. 2. 2024
Výrobci, obchodníci a designéři z celého světa na veletrhu představili zboží a nápady, které budou letošním roce hrát prim. 
Každoročně se na veletrhu vyhlašují nejlepší kuchyňské inovace, které získají ocenění Kitchen Innovation Award. Letos udílení předcházela studie a panelová diskuse o vlivech současných trendů na budoucnost vybavení kuchyní. Nejdůležitějšími aspekty se ukázaly být udržitelnost a inovace. Šanci na úspěch by navíc podle průzkumu měly mít především ty výrobky, které usnadňují nebo zpříjemňují život

Porotu i veřejnost zaujaly i tři inovativní kuchyňské pomůcky od TESCOMY. Na jejich vzniku se podílel tým Centra aplikovaného vývoje a designu.

Tvořítko na ztracená vejce PRESTO

Tvořítko na ztracená vejce PRESTO
Ocenění si odneslo Tvořítko na ztracená vejce DELÍCIA. Pošírované vejce se v košíku tvořítka dokonale uvaří, zůstane kompaktní a snadno se vyjme. Ocenění za tuto inovaci převzal náš designér Pavel Skřivánek.

Tvořítko na led se zásobníkem myDRINK, kostky

Tvořítko na led se zásobníkem myDRINK, kostky
Novinkou, kterou využijete zejména na větších oslavách, je Tvořítko na led se zásobníkem myDRINK, kostky. S jedním tvořítkem si tak připravíte velkou zásobu ledových kostek. Ocenění za něj si odvezl designér Jiří Hoferek.

Fixační držák poklic PRESTO

Fixační držák poklic PRESTO
Třetím výrobkem, který zaujal funkčností, je Fixační držák poklic PRESTO, který pevně přichytí poklici k hrnci nebo kastrolu. Prototypu navrženému kolegy vývojáři dal ty správné tvary a barvu designér František Fiala.   

German Design Award

Úspěch našeho vývoje a designu završilo předání globální ceny German Design Award v reprezentativních prostorách centra Kap Europa. Kteří designéři z Centra aplikovaného vývoje a designu TESCOMA si ji ve Frankfurtu nad Mohanem převzali a které jejich produkty prestižní logo nesou, se dočtete zde.