info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsOslavujeme zisk dalších ocenění za design výrobků

Oslavujeme zisk dalších ocenění za design výrobků

TESCOMA news
18. 12. 2023
German Design Award je tradiční ocenění v oblasti inovativního designu. Mezinárodní porota, složená ze špičkových odborníků, jej každoročně uděluje významným počinům designérů i firem z celého světa. Když vybírala nejzdařilejší nové výrobky pro rok 2024, neunikla její pozornosti ani práce našich designérů.

Seznamte se s oceněnými produkty:

Litinové pánve MASSIVE

Nádobí MASSIVE je vhodné k přípravě pokrmů na plynových sporácích, v pečicích troubách a na grilech. Hodí se ke grilování masa, ryb i zeleniny.
Litinové pánve MASSIVE-obrázek
„Protože je nádobí MASSIVE opravdu masivní a úměrně tomu i relativně těžké, dal jsem grilovací pánvi záměrně zdvojenou a tím pádem dostatečně širokou rukojeť. Cílem je, aby se při držení pánve jednou rukou přenášela váha pánve plošněji, netlačila do dlaně a usnadňovala tak manipulaci. Wok a oboustranná grilovací plochá pánev jsou konstruovány tak, aby bylo možno pánev položit na wok jako poklici a udržovat jídlo teplé jak ve woku, tak na pánvi. Obě pánve i wok MASSIVE jsou kompatibilní s Poklicemi do trouby UNICOVER a oboustranná grilovací pánev s nerezovým Poklopem k Power grilu PARTY TIME.“

Petr Tesák, designér

Vakuová svářečka GrandCHEF

Vakuová svářečka patří do ucelené linie nádobí, kuchyňského nářadí a elektrospotřebičů produktové linie GrandCHEF. Přispívá k prodloužení čerstvosti a trvanlivosti potravin. Odsátím vzduchu pomáhá šetřit místem a hodí se také k marinování masa i přípravě potravin na vaření metodou „sous-vide“. Vakuová svářečka GrandCHEF má vyjímatelnou řezačku.
„Při řezání fólií jsme se rozhodli dát zákazníkům možnost volby: buď používat řezačku fólií upevněnou ve svářečce, nebo vyjmutou a umístěnou na ploše mimo svářečku. Toto řešení je originální a určuje nezaměnitelný vzhled Vakuové svářečky GrandCHEF.“

František Fiala, designér
Počítačové vizualizace a 3D modely oceněných výrobků