info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyZmrzlinovač DELLA CASA: Domácí zmrzlina, kterou si zamilujete. Sametová, bez éček, jako z Itálie!

Zmrzlinovač DELLA CASA: Domácí zmrzlina, kterou si zamilujete. Sametová, bez éček, jako z Itálie!

Zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA

Levnější a zdravější než ze supermarketu!

Léto, to jsou příjemné teploty, koupání, dovolená, prázdniny, osvěžující nápoje a samozřejmě zmrzlina. Bez ní si teplé měsíce dokáže představit jen málokdo. Jenže není zmrzka jako zmrzka. Vepřová želatina, umělá dochucovadla, palmáč, smetany minimum… Průmyslově vyráběné zmrzliny jsou většinou plné chemie a náhražek. Že vám nechutnají? Že se bojíte je dát dětem? Se zmrzlinovačem si připravíte takovou, jaká vám chutná. A bez éček a levnější než ze supermarketu!

Skvělé ledové nápoje!

Jak na to? Nádobu zmrzlinovače namrazíte, připravíte směs podle přiloženého receptu, vlijete do nádoby a 15 až 20 minut promícháváte. Nic víc. Tímto způsobem vyrobíte až 800 mililitrů zmrzliny podle svého gusta. Tedy dost na odpolední mlsání pro vás i vaše ratolesti. „Ve zmrzlinovači lze navíc připravit i skvělé ledové nápoje. Při jejich výrobě stačí promíchávat směs jen do chvíle, než získá konzistenci koktejlu,“ radí tescomácký šéfkuchař Pavel Šnajdr.

Báječné recepty!

Na dílenském zpracování jsme si dali, jak je u nás pravidlem, záležet. Vnější plášť zmrzlinovače je z odolného plastu, mrazící nádoba, která se dá vyjmout, zase z hliníku. Do mrazáku se tak dá nádoba vkládat samostatně, což je skvělé pro úsporu místa. Jistě oceníte i velkorysý nalévací otvor ve víku, a tak není potřeba ho při doplňování surovin sundávat. Součástí balení jsou i originální recepty našich kuchařů, mimo jiné na báječnou smetanovou, avokádovou nebo jogurtovou zmrzlinu s mangem a zázvorem.

A ještě pro vás máme skvělý tip na závěr: pro uchování zmrzliny se výborně hodí naše zdravé dózy do mrazničky PURITY ze špičkového materiálu pro zdravotnictví. Dózy jsou elastické, snadno se otevírají i zavírají a dokonale těsní. Zmrzlina v nich bude jako v bavlnce!