info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsZískali jsme další z mezinárodních ocenění za design

Získali jsme další z mezinárodních ocenění za design

TESCOMA news
11. 1. 2023
Již po několikáté jsme si potvrdili, že má smysl vyvíjet vlastní design výrobků. A to díky zisku ocenění GOOD DESIGN AWARD 2022, které bylo uděleno odbornou porotou naší široké linii kuchyňských výrobků ONLINE a univerzální skládací stoličce ProfiMATE. Originální design je kromě vysoké kvality hlavním poznávacím znamením našich výrobků, což nás odlišuje od konkurence. Záleží nám nejen na perfektní funkci, ale i na atraktivním vzhledu.
 
Nejprve představujeme skládací stoličku ProfiMATE, kterou navrhl designér František Fiala.
 
Stolička je pevná a odolná, má nosnost až 150 kg. Snadno ji rozložíte, složíte a pohodlně přenesete pomocí praktického držadla. Právě díky držadlu lze složenou stoličku také skladovat zavěšenou na zdi v samostatně dodávané Úchytce pro úklidové nářadí ProfiMATE. Stolička je v místech kontaktu s podlahou opatřena účinnou protiskluzovou úpravou. Vyrobena je z odolného recyklovaného plastu. 
 

 
 
Druhé ocenění získala souprava výrobků na kuchyňskou linku ONLINE, ke které se vyjádřil šéfdesignér Ladislav Škoda.

Ucelenost a elegance, to jsou nepřehlédnutelné benefity kolekce ONLINE. Ať už skladujete potraviny, ukládáte pečivo nebo servírujete připravené jídlo, výrobky ONLINE se vám budou skvěle hodit. Typickým rysem je minimalistický design a krémová barva. Co se týče materiálů, při jejich výrobě byl použit kvalitní plast, kov, keramika a bambus.