info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyZažeňte horké léto chladivým osvěžením

Zažeňte horké léto chladivým osvěžením

Prázdniny jsou v plném proudu, horké letní dny na denním pořádku. Připravte si každý den pořádnou dávku osvěžení. Džbán domácí limonády, výborný domácí sorbet a večer třeba vinný střik. Vše zvládnete snadno, pokud budete mít po ruce ty správné kuchyňské pomůcky.
Výrobník sycených nápojů myDRINK - obrázek

Hit léta, to je „sodamejkr“ s odšťavňovačem

Domácí soda z našeho výrobníku vás dokonale zchladí! A umí nejen sodu, připraví i sycené nápoje z čerstvě vymačkaných citrusových plodů a lahodné domácí limonády. Dospělí si mohou připravit také šumivý sekt, vinný střik nebo pořádný long drink. Bonusem je krásné designové provedení, výrobník bude slušet každé kuchyni.
Stolní mixér PRESIDENT 1,8 l - obrázek
Další velmi užitečný pomocník, kterého využijete nejen v létě a na kuchyňské lince se bude přímo vyjímat, je moderní stolní mixér PRESIDENT. Tento špičkový kuchyňský přístroj připraví smoothie i ledovou tříšť. Má mimořádně ostré nože, tichý chod a celou řadu dalších funkcí.
Džbán TEO 2,5 l s vyluhováním a chlazením
Myslete na průběžné doplňování tekutin. Nemarněte čas neustálou přípravou nápojů, načepujte rovnou dvouapůllitrový džbán TEO. Je vyroben z odolného borosilikátového skla, jeho součástí je vyluhovací sítko na ovoce a bylinky a chladící díl pro udržení teploty chlazených nápojů. A co víc - uvaříte v něm na sporáku i horký čaj.

Co se vám může hodit: 

Džbán na pivo myBEER 2,5 l - obrázek

Lehké alkoholické nápoje pro dospělé

Žízeň můžete zahnat také zlatavým mokem, tedy pivem. Říká se, že čepované chutná nejlépe. Pokud na něj dostanete chuť a máte poblíž oblíbenou hospůdku, popadněte do ruky džbán na pivo myBEER a skočte si pro něj. Džbán pojme až 5 piv a má i originální odměrku. I tento džbán je vyroben z kvalitního borosilikátového skla.
Chladicí nádoba na víno a šampaňské UNO VINO - obrázek
Bílé, červené, růžové nebo šampaňské? Lahvinka vína může v těchto dnech také příjemně osvěžit, ať už si ji vychutnáte ve dvou nebo máte větší společnost. Tu správnou teplotu obzvlášť v létě udrží chladicí nádoba UNO VINO. Je prostorná a má elegantní tvar s jemným dekorativním žebrováním. Stačí ji naplnit ledem a máte vystaráno.
Sklenice na martini CHARLIE 450 ml
Máte rádi martini? Pak potřebujete tu správnou sklenici. Velká sklenice na martini CHARLIE je ta pravá pro podávání tohoto oblíbeného míchaného nápoje. Má ideální objem i tvar pro plné rozvinutí vůně, chuti a barvy nápoje. A co určitě také potěší – je vyrobena mistrnými českými skláři z vysoce kvalitního křišťálového skla.

Možná oceníte i tyto výrobky: 

Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Vanilkovou, sorbet nebo ledovou kávu?

Nejen děti milují zmrzlinu. Šikovná forma na výrobu domácích nanuků by neměla chybět v žádné domácnosti s dětmi. Proto představujeme unikátní nanuková tvořítka, která se jednoduše plní, přenášejí a úplně nejlépe konzumují. Domácí zmrzlina v nich připravená je bez zbytečných sladidel a „éček“. Tvořítka BAMBINI lze navzájem spojit a rozpojit, jsou velmi praktická a skladná.
Konvice pro přípravu kávy a čaje zastudena TEO 1,0 l - obrázek
I káva má svou „letní“ verzi. Ledové kávové nápoje jsou velmi populární, proto si pořiďte konvici TEO pro přípravu kávy a čaje zastudena. Nápoje luhované metodou cold brew mají unikátně jemnou chuť i aroma. Konvice je vyrobena z borosilikátovému skla, připravíte v ní i čaj a jiné horké nápoje. Má úzký tvar, a proto se pohodlně vejde do dveří běžné lednice.
Elektrický zmrzlinovač GrandCHEF - obrázek
Vyrobí až 800 ml domácí zmrzliny! Tak šikovný je elektrický zmrzlinovač GrandCHEF, který nedáte v létě z ruky. Připravíte s ním spoustu smetanové zmrzliny, ovocných sorbetů, ale i ledových koktejlů a navíc budete mít jejich složení plně pod kontrolou. Žádná éčka, sladidla, konzervanty nebo barviva. Součástí balení zmrzlinovače jsou také vyzkoušené recepty.

A prohlédněte si ještě toto: