info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVýrobník sycených nápojů myDRINK: Koktejly jako od barmana

Výrobník sycených nápojů myDRINK: Koktejly jako od barmana

Od čerstvé sody přes šumivé víno, perlivé ovocné a zeleninové limonády, vinné střiky až po báječné míchané drinky – to všechno Výrobník sycených nápojů myDRINK zvládne. Na rozdíl od běžných sodovačů můžete připravit míchané nápoje přímo v láhvi se všemi ingrediencemi. Budou vždy dokonale promíchané, bohatě bublinkové a připravené rovnou k podávání. Výrobník perlivých nápojů je opatřen patentovaným dvojitým ventilem, který upouští přebytečný vzduch a zabraňuje vypěnění nápojů. Díky tomuto řešení můžete přímo v láhvi míchat také vlastní limonády a koktejly – z domácích sirupů, ovocných i zeleninových šťáv nebo dokonce vína i alkoholické nápoje.
Výrobník sycených nápojů myDrink
Koktejl léta – Aperol Spritz

Pokud je nějaký drink synonymem léta, je to právě Aperol Spritz. Sytá barva zapadajícího slunce, vynikající chuť, osvěžující bublinky a šťavnatý pomeranč. Tradičně se míchá z Aperolu, Prosecca a sodovky. Rozverný lehký drink však snadno připravíte z obyčejné kohoutkové vody, oblíbeného vína a nenahraditelného Aperolu. Jak? Přece ve Výrobníku sycených nápojů myDRINK!

Do láhve nalijte 400 ml bílého vína, 250 ml Aperolu a 150 ml vody. Láhev uzavřete ventilem, zacvakněte do výrobníku a několikrát zmáčkněte tlačítko pro nasycení. Hotový Aperol spritz servírujte ve vinných sklenicích s ledem a plátkem pomeranče.
Aperol spritz