info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVýrobky a nápady, které si rozumí s medvědím česnekem

Výrobky a nápady, které si rozumí s medvědím česnekem

Chcete mít čerstvé bylinky v kuchyni k dispozici po celý rok? Zbožňujete voňavý medvědí česnek, který právě raší, a nejste si jisti, jak jej zpracovat? Pak jste na správném místě. Zlevnili jsme pro vás totiž řadu výrobků, pomocí kterých jarní poklady přírody proměníte v dokonalé dobroty. Nakupte je zde nebo v našich prodejnách.
Pěstírna bylinek SENSE je vybavena špičkovým LED osvětlením s pečlivě zvolenou vlnovou délkou světla a díky tomu optimálně podporuje intenzivní a zdravý růst bylinek. V pěstírně můžete pěstovat bylinky v Soupravách SENSE dodávaných se semínky, květináči a substrátem nebo udržovat v růstu již vzrostlé kuchyňské bylinky ze supermarketů a zahradnictví. Pěstírna má zabudovaný časovač s režimem „den/noc“ (16/8 h), který v interiérech nahrazuje přirozený denní sluneční cyklus.
 

Možná se vám budou hodit také:

Odstředivka na salát

Sady na bylinky "ALL IN ONE"

Nevíte, jak na pěstování vlastních bylinek ze semene? Zkuste naše jedinečné soupravy na jejich pěstování z linie SENSE. V balení najdete kompletní soupravu pro pěstování čerstvých bylinek: semínka, půdní substrát a originální stylový květináč z odolného plastu. Tem slouží zároveň jako miska pod květináč. Semínka i substrát v biokvalitě pochází z České republiky a součástí balení je podrobný návod k pěstování.

Odstředivka, která listy zbaví vody

Před podávání je třeba bylinky, stejně jaksalát umýt. Oboje však chutná lépe bez vody. Proto si pořiďte odstředivku, která snadno a šetrně zbaví umytý salát, bylinky i různé zelené natě přebytečné vody a připraví je k servírování či dalšímu použití do míchaných salátů.Lístky salátu či jiné suroviny omyjte pod tekoucí vodou přímo v sítku, které je součástí odstředivky, poté ho i se salátem vložte do misky, uzavřete víko a otáčením rukojeti salát vysušte.
Představujeme tyčový mixér s dobrým výkonem, nastavitelnými otáčkami, pulsním mixováním, mixovací nádobou, sekací nádobou a šlehací metlou, který se stane ozdobou vaší kuchyně. Tyčový mixér PRESIDENT je výkonný (800 W a 16 000 otáček/min.) a snadno rozmixuje i tvrdé potraviny. Mixovací nádoba s objemem 800 ml je ideální pro rozmixování omáček, pesta, polévek, přípravu pyré, majonéz, dresinků, koktejlů apod.  
Nechcete mít další elektrospotřebič? Máme pro vás strunový sekáček! Snadno a rychle naseká potraviny, odstředí umyté bylinky i salát a vyšlehá dresinky nebo tekutá těsta.Nádoba sekáčku je dostatečně velká a postačí k přípravě pokrmů i pro větší rodinu. Suroviny nasekáte ve strunovým sekáčku snadno a rychle, vždy přesně na požadovanou hrubost. Pohodlně v něm připravíte i ovocné a zeleninové saláty, najemno sekané bylinkové pesto apod. Příslušenství sekáčku zahrnuje odstřeďovací misku na omyté bylinky a salát a šlehací metlu pro přípravu dresinků a tekutých těst.
Pro krájení bylinek budete potřebovat větší krájecí prkénko, ideálně z přírodního mteriálu. Můžeme vám doporučit krájecí desky BAMBOO, které oceníte nejen ke krájení, ale také k servírování. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, tvrdého a odolného dřeva bambusovníku, takže vám vydrží věky.
Chybí vám kvalitní a současně atraktivní nože? Představujeme pět špičkových kuchyňských nožů v masivním dřevěném bloku. Souprava zahrnuje 5 špičkových kuchyňských nožů s kovanými čepelemi, dokonalým ostřím a dřevěnou rukojetí  v elegantním bloku.