info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVykrajovátka nebo hračky? ZOO DELÍCIA KIDS jsou obojí!

Vykrajovátka nebo hračky? ZOO DELÍCIA KIDS jsou obojí!

Malí jedlíci v tom zkrátka mají jasno - chtějí mlsat a zároveň se bavit! Dvanáct krásných vykrajovátek ZOO DELÍCIA KIDS, která zobrazují typické zvířecí zástupce všech kontinentů žijící ve vodním světě i na souši, mohou malí zvědavci využít nejen v kuchyni, ale i mimo ni!
Vykrajovátka ZOO DELÍCIA KIDS, 12 ks - obrázek

Výprava do exotiky


Při hraní či vykrajování cukroví se tak může celá rodina velmi rychle vypravit na dobrodružnou cestu kolem světa se zvířátky Tescoma. Připravte se však na celou řadu všetečných otázek – kde žije krokodýl? - proč má želva krunýř? - co nosí klokan v kapse?

Originální vykrajovátka jsou stabilní a skvěle vyniknou v prostoru. Jednotlivé exotické druhy zvířat lze kromě perníkového či lineckého těsta vykrojit i z plastelíny či moduritu, což činí ze zdánlivě obyčejných vykrajovátek fantastické formičky určené pro výrobu hraček. Nebojte se i vy zapojit do dětských her a zopakujte si bezstarostné chvíle!

Vykrajovátka ZOO DELÍCIA KIDS jsou vyrobena z odolného plastu v barevném safari mixu, tj. ve žluté, zelené, hnědé a kávové barvě.