info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVíme, co si vzít na dovolenou

Víme, co si vzít na dovolenou

Chystáte se na dovolenou, na výlet, nebo jen k vodě? Máme pro vás cestovní vybavení od TESCOMY. Mrkněte na naše tipy, které si rovnou můžete objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Cestovní organizér na kuchyňské potřeby MOVE

Vaření na cestách? Vše potřebné včetně poklice a prkénka ukrývá...

...cestovní organizér na kuchyňské potřeby MOVE. Pokud se tedy o dovolené chystáte vařit v místě bez vybavené kuchyně, bude pro vás tento nápad skvělým společníkem. Pohodlně a přehledně do něj totiž uložíte a bezpečně v něm přepravíte všechny základní kuchařské potřeby včetně pánve s poklicí, krájecí desky i základní kuchyňské nářadí s dlouhou či krátkou rukojetí.

Možná se vám budou hodit také:

Termobrašna FRESHBOX, se 3 dózami, antracitová
Pokud jedete v rámci prázdnin na výlet a chcete si sbalit svačinu či oběd nejen prakticky, ale i elegantně, pořiďte si naši termobrašnu FRESHBOX. Je opatřena termoizolační vložkou a dodávána se 3 vodotěsnými dózami. Horké, nebo studené pokrmy uložené v termobrašně ve vodotěsných dózách si déle udrží svou teplotu a při přenášení nevytékají. Dózy jsou ideální pro skladování potravin v ledničce nebo mrazničce a ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě (s pootevřeným víčkem). Brašna zase disponuje odnímatelnou termoizolační přepážkou pro oddělení teplých pokrmů a studených pokrmů, takže vám řízek neohřeje třeba salát :-). 
Jídelní souprava FRESHBOX, s termobrašnou
Jídelní souprava FRESHBOX je možná ještě lepším řešením pro obědy na cestách. Oproti termobrašně je totiž navíc opatřena nápadem pro stylové stolování. Tři vzduchotěsné dózy se speciálními sklápěcími uzávěry jsou v této soupravě doplněny skládacím servírovacím podnosem a jídelním příborem uloženým v ochranném pouzdru.
Multifunkční kapesní nůž MOVE

Univerzální kapesní nůž nesmí chybět

Chybí vám praktický kapesní nůž pro cestování a pobyty v přírodě? Tento je vybaven všemi potřebnými funkcemi pro použití na cestách. Má ostrou sklápěcí nerezovou čepel, otvíráky na korunkové uzávěry a konzervy, vývrtku, křížový šroubovák, malý a velký plochý šroubovák, závěsný kroužek a bezpečnostní pojistku bránící samovolnému sklopení čepele během používání. Navíc je dodáván v atraktivním ochranném pouzdře a má pevné poutko s patentním uzávěrem pro uchycení na opasek.
Cestovní termoska CONSTANT 0,5 l, nerez
Cestovní termoska CONSTANT je další užitečná věc na cesty. Je dvouplášťová a vakuová, takže v ní bezpečně uchováte horké, nebo studené nápoje po dobu několika hodin. Termoska je celá vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, to znamená nádoba včetně termoizolační vložky,. Při běžném používání je proto nerozbitná. Elegantní a dobře těsnicí nerezový uzávěr je k nádobě termosky přichycen pevným, ale pružným poutkem. Zůstává tak při nalévání nápoje spojen s termoskou a neztratí se.
Moka konvička PALOMA, 2 šálky
Potrpíte si na dobré kafe, i když jste daleko od civilizace? Máte-li plynový vařič, můžete si ho udělat kdekoli. Moka konvička PALOMA zvládne připravit 2 šálky luxusní kávy typu espresso. Skládá se ze dvou nádob spojených zásobníkem na mletou kávu. Nádoby od sebe oddělíte pouhým odšroubováním, spodní část naplníte studenou vodou tak, aby hladina byla pod spodním okrajem bezpečnostního ventilu. Do nádobky vložíte zásobník, který jste naplnili po okraj kávou určenou pro přípravu espressa. Na spodní nádobu našroubujte horní díl kávovaru, postavíte na vařič a za tři minuty je skvostné kafe na světě.
Kontaktní gril PRESIDENT

Zvládne burgery, panini i steaky na výbornou

Kontaktní gril PRESIDENT je rozžhavený během chvilky a připraven ugrilovat cokoli máte rádi a kdekoli v dosahu elektrického proudu. Umí nejen současně opékat z obou stran, ale zvládne i klasické „barbecue“ grilování - stačí jej zcela rozevřít a využít dvojnásobnou grilovací plochu. Pro snadné použití je gril opatřen minutkou. Doba grilování je tak nastavitelná v rozmezí od 5 do 30 minut, po uplynutí nastaveného času se ohřev automaticky zastaví.
Pánev grilovací SmartCLICK 26 x 26 cm
Pokud si potrpíte na grilování na sporáku, tu pro vás grilovací pánev. Tato z linie SmartCLICK je přitom skvělá i pro dopékání v troubě. S nasazenou rukojetí je totiž špičkovou plnohodnotnou pánví, se sundanou rukojetí pak zcela nahradí zapékací mísu nebo pekáč. Revoluční systém SmartCLICK, kdy pouhým zmáčknutím prstu jedné ruky oddělíte rukojeť od pánve, je originálním řešením TESCOMY, které žádný jiný výrobek tohoto typu nemá.
Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l, smetanová
Dalším spotřebičem, který oceníte nejen na dovolené, je smoothie mixér. Chcete-li si totiž vzít smoothie s sebou do práce nebo na výlet a vychutnat si tzv. „smoothie to go“, stačí nasadit na mixér cestovní láhev a hodit si tekuté vitamíny do tašky nebo přes rameno. Mixéry dodáváme ve dvou barevných provedeních, a to moderní smetanové a luxusní antracitové barvě. Jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného skla a plastu.