info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsVeletrh Ambiente 2018 – další mimořádně úspěšný ročník pro TESCOMU!

Veletrh Ambiente 2018 – další mimořádně úspěšný ročník pro TESCOMU!

TESCOMA news
19. 2. 2018
Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce se 9.– 13. února TESCOMA představila na největším mezinárodním veletrhu spotřebního zboží na světě Ambiente v německém Frankfurtu nad Mohanem. Na několik dní se místo již tradičně stává centrem setkávání producentů a designérů kuchyňských potřeb, bytových doplňků, šperků, dekorací či dárkových předmětů z celého světa.

TESCOMA zde opět nemohla chybět a ve své velkolepé expozici prezentovala řadu praktických a designových novinek pro rok 2018. Není tedy divu, že se náš veletržní stánek stal oblíbeným místem setkání jak obchodních partnerů, tak široké veřejnosti.
TESCOMA AMBIENTE 2018
German Design Award – 7 prestižních ocenění pro naše designéry!
I letos si naši designéři připsali další významné úspěchy a celkem si přivážejí 7 cen German Design Award! Prestižní německá cena za design je udělována jedinečným a inovativním výrobkům a objevuje nové trendy na poli vývoje a designu.

Oceněnými produkty jsou Zásobníky FlexiSPACE designérů Davida Veleby a Darji Škodové, Nádobí do mikrovlnné trouby PURITY MicroWave a Krájecí desky PRECIOSO Františka Fialy či Mlýnky GrandCHEF a Hrníčky s podšálkem ALL FIT ONE Ladislava Škody. Cenou se také pyšní Mlýnek na mák HANDY designéra Martina Kovala a Láhev na nápoje s vyluhováním PURITY od Davida Veleby a Ladislava Škody. Gratulujeme!
TESCOMA Designéři
Veletrh nabídl vystavovatelům 308 000 m2 výstavní plochy, což odpovídá velikosti 43 fotbalových hřišť. Celkem si návštěvníci mohli prohlédnout 4441 expozic z 89 zemí a poprvé se zde prezentovali například vystavovatelé z Namibie a San Marina. Načerpat patřičnou inspiraci bylo tedy snadné a vyčerpat se prohlídkou tak rozsáhlého výstavního prostoru ještě snazší. Nové trendy, vychytávky, dekorace, zbrusu nové materiály, ale také doprovodný program, to vše v jednu chvíli na jednom místě. To byl letošní veletrh Ambiente, který je sice za námi, ale my se už nyní těšíme na ten příští, který otevře své brány od 8. do 12. února 2019, a my budeme opět u toho!
TESCOMA hala