info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVařte a jezte zdravěji. Tyto nápady jsou k tomu jako stvořené.

Vařte a jezte zdravěji. Tyto nápady jsou k tomu jako stvořené.

Je tady období novoročních předsevzetí a snah o shození vánočních kil:-). Možná si však žádné cíle do nového roku nedáváte a ani se vám o svátcích nepodařilo přibrat. Zkrátka jen chcete začít žít zdravěji a cítit se lépe. A s tím vám můžou pomoci chytré nápady od TESCOMY.
Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l - obrázek

Začněte si dopřávat lahodné a zdravé koktejly

Už jste zkoušeli smoothie - zdravý, lahodný nápoj, který tvoří rozmixované ovoce či zelenina, tekutá složka a některé další přísady? Pokud ano a zachutnalo vám, máme pro vás skvělý mixér PRESIDENT. Získáte s ním i cestovní láhev s poutkem, ve které si umixovaný nápoj můžete vzít sebou na cesty.
Skleněná nakličovací nádoba - obrázek

Klíčky ke zdraví

Zařaďte do svého jídelničku superzdravé klíčky. Unikátní nádoba pro nakličování luštěnin, obilovin a semínek možňuje pěstovat zdraví prospěšné rostlinné klíčky, které jsou mimořádným zdrojem vitamínů a cenných nutričních látek, nejenom z malých semínek a obilovin, ale i luštěnin. Vyrábíme ji ze silnostěnného skla, je dostatečně objemná, bez problémů v ní najednou naklíčíte až 4 lžíce semínek.
Co dalšího se může hodit?
Odšťavňovač HANDY - obrázek

Manuální odšťavňovač, který nemá konkurenci

Máme pro vás prvotřídní, vysoce účinný ruční odšťavňovač pro šetrné odšťavňování ovoce a zeleniny za studena. Jestli váháte mezi elektrickým a manuálně poháněným odšťavňovačem, pak vězte, že při nízkých otáčkách ručně poháněného šneku se ovocná ani zeleninová šťáva nezahřívá a proto v ní zůstává zachováno maximum minerálů, vitamínů i nutričních látek. Její chuť je přirozenější, než je tomu u šťáv z elektrických odšťavňovačů s vysokými otáčkami.
Kráječ dlouhých plátků HANDY - obrázek

Skvělý nápad na zeleninové či ovocné "lasagne"

Tento unikátní kráječ připraví dlouhé tenké plátky pro zeleninové nebo ovocné rolované pokrmy či závitky. Je ideální pro plátkování brambor, cuket, okurek, jablek apod. Kráječ HANDY má dlouhou a ostrou čepel, která snadno nakrájí celý plod přichycený na otočném vřetenu. Díky kvalitní nerezové čepeli a účinné přítlačné desce jsou připravené plátky vždy rovnoměrně tenké.
Souprava pro kvašení TESCOMA DELLA CASA 5000 ml - obrázek

Domácí kvašení nikdy nebylo snazší

Unikátní souprava pro výrobu trvanlivých pokrmů revolučním způsobem usnadňuje kvašení v domácích podmínkách. Zkuste také kvasit zelí, okurky nebo kimchi bez obřích kameninových nádob a zatěžování kamenem.
Jídelní souprava FRESHBOX, s termobrašnou - obrázek

Vyzkoušejte jídlonosič pro 21. století

Jídelní souprava FRESHBOX s termobrašnou je ideální nejenom pro hygienické uložení a bezpečné přenášení pokrmů, ale i pro jejich ohřívání v mikrovlnné troubě a stylové podávání. Tři vzduchotěsné dózy s novými sklápěcími uzávěry jsou v soupravě FRESHBOX doplněny skládacím servírovacím podnosem a jídelním příborem uloženým v ochranném pouzdru. Pokrmy ve vzduchotěsně uzavřených dózách při přenášení nevytékají, v termobrašně si déle zachovají teplotu.
Prohlédněte si také: