Trdelník se zmrzlinou: Světový hit, který doma připravíte za pár korun!

Je křehký, sladký a lahodný. Když se do něj zakousnete, zažijete explozi chutí. Trdelník se zmrzlinou je fenomén. Vymysleli ho Češi, miluje ho celý svět. S TESCOMOU připravíte ještě chutnější, než si dopřávají turisté při toulkách stověžatou Prahou. Jak je to možné? Jak trdelník, tak zmrzlinu si totiž vyrobíte hezky doma, poctivě!

660__2.jpg

Domácí chutná lépe!

Prstence sladkého těsta pečené na otáčejících se tyčích a následně posypané skořicovým cukrem. A nahoře ozdobené pořádnou porcí zmrzliny. Jednoduché, geniální. Taky jste si tento úžasný dezert zamilovali? Máme pro vás „sladkou“ zprávu – domácí chutná lépe. Vyjde vás navíc mnohem levněji, než když ho koupíte u stánků nebo v cukrárně!

660__3.jpg

Zvládne to každý!

Připraveni? Jdeme na to! Nejprve vyrobíte těsto přesně podle přiloženého receptu u formy na trdelníky DELÍCIA, uděláte zhruba centimetr dlouhé válečky, navinete na formu, rozválíte, aby se válečky spojily, potřete máslem a necháte čtvrt hodiny kynout. Pak už jen těsto vložíte do trouby. A čekáte, než se dobrota upeče… „Součástí výrobku je i obrázkový manuál pro přípravu trdelníků, takže přípravu zvládne skutečně každý,“ upozorňuje šéfkuchař TESCOMY Pavel Šnajdr. Zatímco u stánkářů populární laskomina vyjde klidně na více než stovku, s pomůckou od TESCOMY vás jeden trdelník přijde na zhruba desetikorunu.

zmrzlinovac.png

Jak na poctivou zmrzlinu?

Balení obsahuje dvě válcové formy z kvalitní nerezavějící oceli a stojánek. Ten slouží pro odkládání navinutých neupečených trdelníků při kynutí, snadné pootáčení forem v troubě během pečení i pro odkládání trdelníků obalovaných v cukru před podáváním. Úchyty jsou ze žáruvzdorného silikonu, které jsme vybavili speciálními značkami pro přesné pootáčení – těsto díky nim bude rovnoměrně propečené. Úchyty se dají navíc sejmout, takže upečený trdelník dostanete z formy naprosto bez problémů!

Nezapomeňte, že k domácímu trdelníku patří i domácí lahodná zmrzlina. Jak na ni? Vyzkoušejte naši novinku z linie DELLA CASA v podobě zmrzlinovače, se kterým doma vykouzlíte sametovou zmrzlinu jako skuteční mistři cukráři. Váš skvostný dezert jistě předčí "pouliční" verzi. Domácí je totiž nejlepší!