info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogReceptySladké dobrotyTrdelník se zmrzlinou: Světový hit, který doma připravíte za pár korun!

Trdelník se zmrzlinou: Světový hit, který doma připravíte za pár korun!

Trdelník se zmrzlinou

Domácí chutná lépe!

Prstence sladkého těsta pečené na otáčejících se tyčích a následně posypané skořicovým cukrem. A nahoře ozdobené pořádnou porcí zmrzliny. Jednoduché, geniální. Taky jste si tento úžasný dezert zamilovali? Máme pro vás „sladkou“ zprávu – domácí chutná lépe. Vyjde vás navíc mnohem levněji, než když ho koupíte u stánků nebo v cukrárně!

Zvládne to každý!

Připraveni? Jdeme na to! Nejprve vyrobíte těsto přesně podle přiloženého receptu u formy na trdelníky DELÍCIA, uděláte zhruba centimetr dlouhé válečky, navinete na formu, rozválíte, aby se válečky spojily, potřete máslem a necháte čtvrt hodiny kynout. Pak už jen těsto vložíte do trouby. A čekáte, než se dobrota upeče. „Součástí výrobku je i obrázkový manuál pro přípravu trdelníků, takže přípravu zvládne skutečně každý,“ upozorňuje šéfkuchař TESCOMY Pavel Šnajdr. 

Jak na poctivou zmrzlinu?

Balení obsahuje dvě válcové formy z kvalitní nerezavějící oceli a stojánek. Ten slouží pro odkládání navinutých neupečených trdelníků při kynutí, snadné pootáčení forem v troubě během pečení i pro odkládání trdelníků obalovaných v cukru před podáváním. Úchyty jsou ze žáruvzdorného silikonu, které jsme vybavili speciálními značkami pro přesné pootáčení – těsto díky nim bude rovnoměrně propečené. Úchyty se dají navíc sejmout, takže upečený trdelník dostanete z formy naprosto bez problémů!

Nezapomeňte, že k domácímu trdelníku patří i domácí lahodná zmrzlina. Jak na ni? Vyzkoušejte náš produkt z linie DELLA CASA v podobě zmrzlinovače, se kterým doma vykouzlíte sametovou zmrzlinu jako skuteční mistři cukráři. Váš skvostný dezert jistě předčí "pouliční" verzi. Domácí je totiž nejlepší!