info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyTipy pro sváteční stolování, které umocní váš prožitek Vánoc

Tipy pro sváteční stolování, které umocní váš prožitek Vánoc

Co je na Vánocích nejlepší? To, že můžeme být s těmi, které máme rádi. A jak je zvykem, tato setkání probíhají u stolu plného dobrot. Po předvánočním úklidu, shánění dárků, pečení a zdobení domovů jsou to zasloužené chvíle pohody, ze kterých čerpáme energii do dalšího roku. S našimi tipy na servírování a stolování budou vaše setkání u stolu ještě příjemnější. Vyberte si z online nabídky nebo se inspirujte ve značkových prodejnách.
 
Etažérka skleněná 3patrová DELÍCIA naplněná vánočním cukrovím - obrázek


Elegantní minimalistická etažérka bude cukroví slušet

Můžete ji mít na stole po celý rok. Sluší jí totiž jak ovoce, tak jednohubky či kanapky, zákusky nebo cupcakes. Se skleněnou etažérkou naservírujete elegantně cokoliv. Vánoční cukroví ji však rázem promění ve slavnostní kousek.
Talíř GRACIE Stella s vánočními perníčky - obrázek
Štědrovečerní večeře je zlatým hřebem Vánoc a na stůl patří to nejlepší nádobí. Něžný dekor s hvězdami na slavnostních talířích GRACIE Stella podtrhne sváteční atmosféru. Na rozdíl od zlatě dekorovaného nádobí našich babiček patří talíře GRACIE Stella díky použité technologii do myčky i mikrovlnné trouby.
Šálek GUSTITO s podšálkem a kávová zrna - obrázek
K vánočnímu cukroví neodmyslitelně patří i šálek skvělé kávy. Ať už jste milovníci kávy espresso, nebo neodoláte cappuccinu s pořádnou čepicí mléčné pěny, bude vám vaše nezbytná dávka kofeinu lépe chutnat z krásných porcelánových šálků. Z šálků a hrnků linie GUSTITO si oblíbený horký nápoj vychutnáte o svátcích i v průběhu celého roku.


Možná se vám budou hodit také:

Servírovací podnos na dort DELÍCIA ø 31 cm, porcelánový se srdcovou bábovkou - obrázek


Noblesní porcelánový podnos na ty největší dobroty

Kdy jindy než o Vánocích servírovat ty nejlepší kousky na nejlepším porcelánu? Na všechny ty dobroty budete potřebovat pořádný podnos. Neutrální bílá barva, elegantní design a možnost použití s praktickým poklopem předurčují tento kvalitní porcelánový podnos k tomu, aby se stal oblíbeným kouskem ve vaší kuchyni. 
Čokoládové fondue DELÍCIA - obrázek
Čokoládové fondue se skvěle osvědčilo nejen při oslavách, ale také na zdobení cukroví polevou. A o Vánocích jako když ho najdete! Konečně totiž do dětí kromě sladkostí dostanete také kousek ovoce. Můžete použít kvalitní tmavou čokoládu nebo třeba ruby čokoládu pro růžovou barvu. Nespotřebovaný obsah lehce uzavřete víčkem a uložíte do lednice na příště. 
Keramická forma srdce DELÍCIA - obrázek
Tradiční keramické formy se dědí z generaci na generaci. A zrovna tahle forma, to je naše velká srdcovka. Nejenže upeče krásnou a propracovanou bábovku ve tvaru srdce, ale poslouží i jako dekorace. Letošní novinka také může být krásným dárkem pro někoho blízkého, kdo rád peče.


Co můžete potřebovat:

Talíře OPUS GOLD - štědrovečerní večeře - obrázek


Talíře pro chvíle sváteční

Kouzelnou vánoční atmosféru kromě nazdobeného stromečku vytváří i prostřený stůl plný lákavého jídla a pití. Talíře OPUS GOLD s jemným zlatým dekorem jsou vhodné ke každodennímu i slavnostnímu stolování. A protože zlatá je jednou z tradičních barev Vánoc, tak s nimi na štědrovečerním stole určitě neuděláte chybu.
Jídelní příbor TOSCANA - obrázek
Jídelní příbory TOSCANA vás budou provázet po celý život. Jsou vyrobeny kováním z jednoho kusu prvotřídní nerezavějící oceli a skvěle padnou do ruky. Masivní provedení a originální design řadí tuto soupravu do nejvyšší kategorie příborů. Po Vánocích je nemusíte sklízet, protože se dají denně používat. Za jejich kvalitu ručíme 10letou zárukou.
Stojánek na čajové svíčky FANCY HOME Stones 2 ks - obrázek
Vůně jehličí, tlumené světlo svíček a cinkání zvonečku. Také se už podmanivé atmosféry vánočních svátků nemůžete dočkat? Jednoduché stojánky na čajové svíčky rozmístěné na svátečně prostřeném stole slavnostní pocit ještě umocní.


Co se ještě bude hodit na vánoční tabuli: