TESCOMA opět boduje na poli kvality

 „Bazírujeme na nejvyšší kvalitě našich výrobků. Za tento přístup a tomu odpovídající výrobky jsme byli v minulosti nejednou oceněni. I v letošním roce jsme potvrdili, že dosahovat vysoké kvality výrobků má smysl. Oceňují to jak zákazníci, kteří nás odměňují zájmem a věrností, tak především odborné kruhy a instituce, které se této problematice věnují. S potěšením oznamujeme, že jsme obdrželi ocenění Česká kvalita za výrobek Sada kuchyňského nádobí COMPACT.“

Sada nádobí COMPACT oceněna značkou Česká kvalita

Ve středu 12. října 2022 byly na pořádajícím Ministerstvu průmyslu a obchodu předány certifikáty stvrzující přihlášeným společnostem vysokou kvalitu jejich výrobku či služby. I v letošním roce tak přivítala společnost držitelů značky Česká kvalita nové členy, kterých je čtrnáct. Naše společnost byla jedním z nich.

Značku Česká kvalita získala Sada nádobí COMPACT, jejíž největší předností je skladnost s minimálními nároky na prostor. Sada je revoluční v tom, že každý kus do sebe zapadá, a to včetně poklic. Všech 6 dílů sady, tj. 2 hrnce, 1 kastrol a 3 velikostně odpovídající poklice, lze postupně seskládat do jednoho hrnce. Jedinečný je i způsob odkládání poklic na okraj nádoby. Sada získala mimo jiné cenu za prvotřídní design a inovaci Red Dot Winner 2022.

TESCOMA ziskala oceneni Ceska kvalita 2022 za vyrobek nadobi COMPACT

„V letošním roce slavíme 30 let našeho podnikání. TESCOMA přináší každý rok na dvě stě nových výrobků a inovací. Naše výrobky používají každodenně zákazníci po celém světě. Kvalita je pro nás proto naprosto klíčová. Podstatné je, aby výrobky nejen dobře vypadaly, ale především dobře a dlouho sloužily. To je alfa a omega naší činnosti, na jejímž konci vždy stojí spokojený zákazník,“ dodal Ladislav Vaculík, ředitel úseku kvality společnosti, který spolu s kolegou Davidem Chromým, manažerem jakosti výroby, převzal ocenění z rukou předsedy Rady kvality ČR a náměstka ministra Eduarda Muřického.

TESCOMA ziskala oceneni Ceska kvalita 2022 za vyrobek nadobi COMPACT

 

ČESKÁ KVALITA

Ocenění ČESKÁ KVALITA je vládním programem na podporu prodeje kvalitních výrobků a služeb, které prošly náročným testováním ve zkušebnách a přísným hodnocením odborníků a spotřebitelů. Jeho hlavním cílem je zlepšit informovanost spotřebitelů o nabídce kvalitních výrobků a služeb na tuzemském trhu a umožnit nezávislou orientaci při nákupu. Program vychází z obdobných programů značení výrobků a služeb v Evropě.

Národní ceny kvality se udělují ve více než osmi desítkách zemí světa podle stejných pravidel a platí za nejprestižnější ocenění, jaké může firma získat. Prestiž Národních cen kvality vyplývá z komplexnosti jejich hodnocení. Posuzují firmu jako celek ze všech možných pohledů a umožňují objektivně porovnat společnosti různých oborů i velikostí. Logo Národní cena kvality České republiky je pro spotřebitele orientačním symbolem a potvrzením důvěryhodnosti značky.

Více informací k ceně a události najdete zde

Česká kvalita