info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadySvačiny šampionů? Zjistěte, jak na ně

Svačiny šampionů? Zjistěte, jak na ně

Začátek školního roku je za dveřmi a rodiče čeká návrat k rannímu chystání svačin. Těšíte se? Pokud moc ne, máme pro vás pár tipů, jak si hektická všední rána usnadnit. Třeba za pomoci vašich dětí a chytrých nápadů od TESCOMY, které si můžete rovnou objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Potravinové krabičky - obrázek


Bezpečné balení školních svačin je s nimi hračka

Nemáte nic pořádného, do čeho dětem svačiny balit? My ano! V naší nabídce najdete linii krabiček na svačiny FRESHBOX, které jsou perfektní pro skladování a přenášení potravin. Jsou opatřeny vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem, takže v nich potraviny vydrží déle čerstvé a svěží a uchovávají si své aroma. Při přenášení potom nevytékají, ani když v nich máte polévku.
Lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA - obrázek

Lámete si hlavu nad zdravými a chutnými svačinami? Co byste řekli na "müsli" tyčinky připravené na míru z ingrediencí, které vaše děti milují? Přesně takové si snadno vyrobíte nebo upečete i doma. Stačí mít náš unikátní lis DELLA CASA. Tyčinky ze směsi sušeného ovoce, oříšků, semínek, obilovin, medu apod. si v něm snadno a rychle připravíte podle původních a odzkoušených receptů, které jsou součástí balení.
Skleněná láhev s termonávlekem myDRINK - obrázek

Nosily si dosud vaše děti pití v nevzhledných plastových lahvích? Pak zkuste skleněné láhve na pití myDRINK. Vyrábíme je ze žáruvzdorného borosilikátového skla a jsou opatřeny neoprenovým termonávlekem. Jsou odolné a přitom lehké, vynikající také při cestování a sportování. Neoprenový termonávlek udržuje teplotu nápojů a zároveň chrání láhev před poškozením

Možná se vám budou hodit také:
Šunkovar PRESTO, s teploměrem - obrázek


Domácí šunka chutná dokonale a zvládne ji každý

Doma přípravená šunka obsahuje pouze kvalitní maso dle vašeho výběru, sůl, trochu cukru a vody, případně nakládací solící směs. Žádné konzervanty, zvýrazňovače chuti ani stabilizátory, které obsahují průmyslově vyráběné šunky, v té domácí nepotřebujete. Má proto mnohem přirozenější chuť, vůni i strukturu a je samozřejmě zdravější, takže ji můžete bez obav podávat i malým dětem. Pokud vás láká mít taky takovou, pak vězte, že ji připravíte podle přiloženého receptu v moderním bezsáčkovém šunkovaru. A navíc je to hračka!
Ošatka s miskou na domácí chléb TESCOMA DELLA CASA - obrázek

Když už máte poctivou domácí šunku, proč jí neobložit krajíc poctivého domácího chleba. S ním vám pro změnu pomůže ikonická souprava ošatky a misky z oblíbené linie DELLA CASA, která vám usnadní kynutí domácího kulatého chleba a dá mu dokonalý profesionální tvar.
Zdravé dózy DINO - obrázek

Potřebujete zabalit do školy nebo na cestu bagetu, toast či ovoce a zeleninu a nepotřebujete vzduchotěsné krabičky? Mrkněte na naše hravé dózy DINO. Jsou vyrobeny z certifikovaného materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví a farmacii a nesou oblíbený motiv veselé dinosauří rodinky.

Mohlo by vás ještě zajímat:
Topinkovač PRESIDENT - obrázek


Jak vykouzlit krásné ráno?

Stačí děti zapojit do přípravy svačin. Nejen, že se spravedlivě podělíte o ranní povinnosti, ale prožijete společný čas, který vás naplní pozitivní energií na celý den. Vhod vám přijde třeba bezpečný topinkovač PRESIDENT, který se snadno ovládá, luxusně vypadá a má spoustu užitečných funkcí.
Keramická forma toastový chléb DELÍCIA - obrázek

Ten nejlepší toastový chléb nejen do našeho topinkovače však nekoupíte v pekárně ani v supermarketu. Zvládne ho jedině keramická forma DELÍCIA. Připravíte v ní nejen skvěle chutnající a dokonale propečený toastový chléb, ale i sladký banánový chléb a další dobroty. Víko keramické formy je opatřeno výstupky, které do horní části pečiva obtisknou reliéf pro snadné krájení stejně silných plátků. Díky kvalitní glazuře pečený chléb z formy navíc snadno vyklopíte.
Svačinové sáčky papírové 4FOOD 22 x 19 cm, 50 ks - obrázek

Toasty, sendviče i jiné svačiny obsahující tuk je užitečné balit do papírových sáčků, které nepropustí mastnotu. A přesně takové jsou svačinové sáčky 4FOOD. Využijete je pro hygienické skladování a bezpečné přenášení pokrmů, včetně uzenin, sýrů i smažených pokrmů. Jsou plně kompostovatelné, takže je po použití můžete zužitkovat v zahradním kompostu nebo odkládat do bio odpadu či směsného komunálního odpadu.

Mrkněte ještě na: