info text
 • Přihlaste se
 • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogReceptySpiralizér HANDY: Vytočte si zdraví i křupavé \spirachipsy\""

Spiralizér HANDY: Vytočte si zdraví i křupavé \spirachipsy\""

Spiralizér HANDY - spirachipsy
Tenké nudličky z červené řepy, dlouhé okurkové špagety nebo spirály z ředkviček. Možná jste si kvůli efektnímu a snadnému krájení syrové zeleniny v minulosti koupili spiralizér. Nejspíš jste ho ale kvůli nekvalitnímu provedení zase brzy odložili a krájíte opět jen pomocí klasického struhadla. Jenže teď je spiralizování opět ve hře!

Vyvinuli jsme totiž skutečně funkční spiralizér, který jsme testovali a ladili do posledního detailu - vyzkoušejte ho a uvidíte, že se nekonečné spirály plné zdraví znovu a natrvalo stanou součástí vaší kuchyně. Na následujících řádcích se dozvíte proč a jaké dobroty si s jeho pomocí připravit - třeba báječný recept na cuketové špagety!
Tenké nudličky z červené řepy, dlouhé okurkové špagety nebo spirály z ředkviček.

Pevný a vychytaný

V čem je tedy lepší než ostatní? Předně jsme na spiralizéru HANDY v ničem nešetřili, takže je stabilní, snadno se ovládá a jeho bytelné tělo vydrží opravdu velkou zátěž. K jeho výrobě jsme použili odolný plast a na čepele tu nejkvalitnější ocel. Aby opravdu bezchybně fungoval, dlouhé měsíce jsme ladili všechny konstrukční prvky. Mimořádnou pozornost jsme věnovali upevnění spiralizéru pomocí účinnné přísavky.
Spiralizér HANDY
Zaměřili jsme se i na funkční detaily, které vám práci s ním zpříjemní - určitě např. oceníte, že nepoužívané čepele jsou bezpečně uloženy v zásobníku, který je k tělu spiralizéru přichycen magnety, takže je nebudete muset hledat po zásuvkách. I díky této vychytávce je celý výrobek perfektně skladný
Můžeme tedy s čistým svědomím prohlásit, že spiralizér HANDY je momentálně nejlepším výrobkem ve své kategorii na trhu.
Spiralizér HANDY

Co umí

Se spiralizérem HANDY připravíte snadno a rychle 3 druhy ozdobných spirál ze zeleniny nebo ovoce, a sice tenké nudličky o síle 2x3 mm, silnější špagety 3x6 mm a spirálové plátky o síle cca 1,5 mm.
Vyzkoušejte RAW cuketové špagety
Oceníte ho zejména, pokud si potrpíte na dobré zeleninové a ovocné saláty, které jsou (připravíte-li je ve spiralizéru) nejen mnohem estetičtější, ale i jemnější na skus a lépe stravitelné. Oblíbené jsou také smažené bramborové spirály nebo sláma, které si můžete dopřávat jako přílohu k mnoha jídlům nebo jen tak. Milovníci raw, tedy syrové stravy, se bez dobrého spiralizéru v zásadě neobejdou.
 

Dokonalý dárek pro vegany i milovníky smažených brambor

Přesvědčte se i vy, proč je "spiralizování" už několik let nepřehlédnutelným kulinářským trendem a začněte konečně jíst mnohem více čerstvého ovoce a zeleniny. A pokud uvažujete o skvělém dárku pro někoho, kdo se zajímá o zdravý životní styl, s tímto šikovným pomocníkem určitě nešlápnete vedle. 
Podívejte se na videu, jak jednoduše spiralizér HANDY pracuje:
Dobrý tip: Pro pevné přichycení spiralizéru na porézní, nerovný nebo nedokonale hladký povrch, např. na dřevo, lamino, umělý kámen, keramiku apod. používejte Superpřilnavou podložku HANDY. 
Vyzkoušejte RAW cuketové špagety

Vyzkoušejte RAW cuketové špagety

Na 4 porce budete potřebovat:
 • 3 ks cukety
Na omáčku:
 • 100 g mandlí
 • 1 ks avokáda - dužiny
 • 170 ml mandlového mléka
 • 30 ml citrónové šťávy
 • 3 stroužky česneku
 • 30 ml sezamového oleje
 • špetka soli
 • špetka kayenského pepře
Pro dozdobení:
 • černý sezam na posypání
 • čerstvá bazalka
 • kozí sýr dle chuti
 • cherry rajčata
Cuketové špagety připravte na spiralizéru a dejte stranou. Připravte si mandlové mléko tak, že mandle rozmixujete s 0,75 l vody, přidejte do něj ostatní suroviny na omáčku a rozmixujte dohladka. Cuketové špagety promíchejte se vzniklou omáčkou. Před podáváním posypte špagety černým sezamem, kozím sýrem, bazalkou a ozdobte rajčátky.

Pokud nevyžadujete, aby byl pokrm 100 % raw (tj. tepelně upraven max. do teploty 42  °C), můžete špagety lehce spařit v horké vodě.