info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadySpeciál k zavařování - máte už moderní výbavu?

Speciál k zavařování - máte už moderní výbavu?

Ovoce, zelenina, marmelády, omáčky, masa, houby – to vše si můžete zavařit a uchovat ve spíži na zimu nebo na dny, kdy se vám nebude chtít vařit nebo jít do obchodu. Že vám chybí zavařovací hrnec a ostatní potřebné vybavevení? Mrkněte na některý z nápadů od TESCOMY. Máme pro vás tipy, které si rovnou můžete objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Souprava pro přípravu sirupů TESCOMA DELLA CASA 1500 ml - obrázek


Pro domácí sirupy připravené za studena

Dříve než se pustíme do zavařování, máme pro vás tip, jak udělat domácí sirup, který se nezavařuje, ale naopak konzumuje čerstvý -  soupravu DELLA CASA. Je ideální pro výrobu ovocných sirupů za studena, které neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Odšťavňování ovoce a bylinek bez zahřívání zachová v sirupu maximální množství vitamínů a cenných nutričních látek. Sirup připravený za studena má přirozenou a původní chuť ovoce a bylinek. Ochutnáte?
 


Možná se vám budou hodit také:

Digitální kuchyňská váha ACCURA - obrázek
Pro odvážení správného množství ovoce, koření a ostatních přísad pro přípravu sirupu nebo zavařenin se neobejdete bez kuchyňské váhy. Pokud vám doma chybí, vsaďte na naši digitální váhu ACCURA. Je dovažovací, má displej s velkými číslicemi, neklouže po lince a dobře se udržuje čistá.
Láhve s klipemTESCOMA DELLA - obrázek
Uchování domácích sirupů, ale i likérů, pálenek či domácího vína si vezmou na starost naše láhve s klipem.  Nabízíme je v klasickém nebo hranatém designu a dvou velikostech. Vyberte si ty, které vám budou nejlépe vyhovovat.
Souprava pro zavařování TESCOMA DELLA CASA, s teploměrem - obrázek


Promění obyčejný hrnec v zavařovací

Představujeme unikátní set, který umožňuje plnohodnotné zavařování pokrmů v běžném kuchyňském nerezovém nádobí, hrncích a kastrolech o průměru 24 cm, bez nutnosti kupovat speciální zavařovací hrnec. To pro vás představuje významnou ekonomickou úsporu i úsporu místa v domácnosti. Mrkněte, jak souprava na zavařování DELLA CASA funguje.
 
Zavařování s TESCOMA DELLA CASA - obrázek
K zavařovacímu setu se vám bude hodit také praktické příslušenství, a sice kleště, pomocí kterých snadno vytáhnete horké sklenice z hrnce a nálevka. Ta zajistí plnění bez ušpinění skla, kuchyňské linky nebo sporáku. 
Zavařovací sklenice DELLA CASA
Rozhodně se ale neobejdete bez zavařovacích sklenic DELLA CASA.  Jsou ideální pro zavařování ovoce, marmelád, pesta, hub, paštik, masa a omáček a jejich dlouhodobé uskladnění. Kovová šroubovací víčka jsou jako jediná na trhu bez příměsi PVC, a proto plně recyklovatelná. 
Odpeckovač třešní HANDY - obrázek


V mžiku odstraní z třešní a višní pecky. Všecky! :-)

Tento unikátní odpeckovač třešní nemá konkurenci. Hravě odstraní pecku z čerstvých, kompotovaných i mražených třešní a višní, aniž by poškodil dužinu. Pohodlně zbaví nechtěných pecek i opravdu velké množství ovoce.
 
Pasírovač GrandCHEF - obrázek
Špičkový pasírovač GrandCHEF využijete pro přípravu rajčatových, bramborových, zeleninových nebo ovocných protlaků a pyré. Hravě v něm připravíte protlak ze syrových nebo vařených rajčat i ze syrového ovoce s měkkou dužinou, např. banánů, jahod apod.
Zavařovací sklenice s klipem - obrázek
Kam s tím vším? Co třeba tradiční zavařovací sklenice s klipem? Jsou vyrobeny z vysoce odolného skla s celonerezovými klipovými uzávěry a špičkovým těsněním z přírodního kaučuku. Vakuum v těchto sklenicích zůstane zachováno déle, než u běžných zavařovacích sklenic a sice po dobu 3 až 6 let.