info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyŠkola je za dveřmi - co děti musí mít?

Škola je za dveřmi - co děti musí mít?

Škola volá: připravte se na skvělá školní rána! A my voláme: S těmito nápady budou vaše snídaně i svačiny ve školních dnech plné radosti. Pojďte se s námi podívat, jak si můžete zpříjemnit vstávání i vy. 
Topinkovač PRESIDENT - obrázek
 
Topinky jsou základ. Dělejte si je luxusně dobré ;-)
 
Proč mít obyčejný, když můžete mít luxusní s nadstandardními programy a funkcemi. Představujeme prvotřídní domácí topinkovač PRESIDENT, který patří ke špičce na trhu. Nejen, že v něm snadno a rychle připravíte dokonale opečené toasty z bílého i celozrnného chleba v 6 volitelných stupních opečení. Náš topinkovač je navíc vybaven programem pro opékání zmražených toastů a programem pro dopékání již opečených vychladlých toastů dokřupava.
 

Keramická forma toastový chléb DELÍCIA - obrázek
 
Když tousty, tak vlastní a bez "éček". Je to hračka, když máte formu;-)
 
Ovšem ne ledajakou. Jen forma na toastový chléb DELÍCIA zvládne to, co žádná jiná: Připravíte v ní nejen skvěle chutnající a dokonale propečený toastový chléb, ale také třeba sladký banánový chléb a další dobroty. Víko keramické formy je opatřeno výstupky, které do horní části pečiva obtisknou reliéf pro snadné krájení stejně silných plátků. Glazura má přirozené antiadhezní vlastnosti, upečený chléb z formy snadno vyklopíte.

POŘÍDIT I S RECEPTY


Co dalšího se vám pro skvělou snídani či svačinu bude hodit?


Zdravé tyčinky na svačinu si hravě vylisujete sami ve...

Lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA - obrázek
 
...formě na domácí "müsli" tyčinky

Chutné tyčinky připravené ze směsi sestavené na míru pro vaši fit postavu si snadno vyrobíte nebo upečete i doma. Stačí mít náš unikátní lis DELLA CASA! Zdravé domácí tyčinky ze směsi sušeného ovoce, oříšků, semínek, obilovin, medu apod. si totiž můžete v lisu snadno a rychle vytvarovat nebo upéct v troubě v silikonových formičkách. Při přípravě své oblíbené směsi můžete postupovat podle původních a odzkoušených receptů, které jsou součástí balení, nebo použít svůj vlastní recept. 

PROZKOUMAT

 

Co se vám také může hodit:

Zdravá dóza DINO - obrázek

Dózy s dinoši tvarované na míru vašim svačinám
Praktické, zdravotně nezávadné dózy na svačiny pro  děti jsou vyrobeny z certifikovaného materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví a farmacii a nesou oblíbený motiv veselé dinosauří rodinky. Zabrání nechtěné deformaci plněných baget i větších rohlíků, senvičů, jablka i jiného ovoce. 

VYBRAT TVAR

 

Dále by vás mohlo zajímat: