info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyBydlení a úklidSilvestrovská párty? Drsné utěrky a pytle s hroší kůží CLEAN KIT pomůžou!

Silvestrovská párty? Drsné utěrky a pytle s hroší kůží CLEAN KIT pomůžou!

Prach, kam se člověk podívá, zapatlané sklenice od vína a zaprskaný sporák. I tak může vypadat byt po silvestrovské párty. A to nemluvě o haldách obalů od pizzy, rozbitých sklenicích a papírových párty doplňků. Zkrátka hrůza, která vyžaduje tvrdou ruku a trpělivost. V první linii nastupují kromě ochotných rukou i novinky z linie CLEAN KITpytle s hroší kůží i na nejhorší odpad a opravdu drsné utěrky s jemným srdcem.
 

Pytle s hroší kůží unesou cokoliv

Všechno do pytle! Zatahovací sáčky do odpadkového koše CLEAN KIT pojmou fakt pořádný kalibr. Díky vychytanému zatahovacímu pásku sáček nejen pevně uchytíte na koš, ale velmi snadno sáček uzavřete a odpadky bezpečně vynesete i do vzdálenějšího kontejneru. Sáčky perfektně sedí do všech obvyklých odpadkových košů o objemu 40 a 60 litrů a navíc jsou dostatečně pevné. Při výrobě byl použit extra pevný a pružný materiál a ani při maximálním naplnění a přenášení nehrozí nebezpečí protržení sáčku.
 
Zatahovací sáčky do odpadkových košů CLEAN KIT 60 l, 15 ks - obrázek
 
Tyto důležité informace jsou jasně a zřetelně vyznačeny jak na obalu výrobku, tak na každém jednotlivém zatahovacím sáčku. Volba správné velikosti sáčku je díky tomu snadná jak při prvním, tak při dalších nákupech. Obě velikosti sáčků jsou dodávány v rolích po 15 ks.
 

Drsné utěrky s jemným srdcem

Už nikdy taková párty… Odpadky posbírány, teď jen setřít prach a odstranit zaschlé zbytky jídla ze všech kusů nábytku. S utěrkami CLEAN KIT, které jsou vyrobeny ze speciálního mikrovlákna, je veškerý úklid hračkou!

Kompletní sortiment barevně odlišených utěrek CLEAN KIT s vysokým čisticím a lešticím účinkem tvoří:

Souprava utěrek CLEAN KIT

Utěrky do domácnosti ze speciálního mikrovlákna s vysokým čisticím a lešticím účinkem. Zelená utěrka je vynikající pro suché i mokré čistění kuchyňské linky a úklid obecně. Modrá utěrka pro suché i vlhké čištění a leštění nerezového nádobí, nerezových spotřebičů, skleněných ploch včetně sklokeramických sporáků apod. Žlutá utěrka pro suché čištění obrazovek plochých i klasických televizorů, monitorů počítačů, dotykových displejů, mobilních telefonů, fotoaparátů apod.
 
Utěrky do domácnosti CLEAN KIT, souprava 3 ks


Samostatné utěrky CLEAN KIT

Prachová utěrka CLEAN KIT vyčistí všechny druhy nábytku a interiéru od prachu a drobných nečistot, je nenasákavá, odpuzuje vodu a její schopnost stírat prach není díky tomu snížena ani při intenzivním dlouhodobém používání či po vyprání.
 
Prachová utěrka CLEAN KIT - obrázek

Utěrka na sklenice CLEAN KIT snadno a rychle vyleští umyté vinné sklenice a nápojové sklo do vysokého lesku beze stop sedimentů schnoucí vody a zbytků vláken z klasických bavlněných utěrek.
 
Utěrka na sklenice CLEAN KIT - obrázek

Všechny utěrky do domácnosti CLEAN KIT lze prát při teplotě do 60 stupňů Celsia.