info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyBydlení a úklidSilikonové odkapávače CLEAN KIT: Pomohou s mokrým i horkým nádobím!

Silikonové odkapávače CLEAN KIT: Pomohou s mokrým i horkým nádobím!

Vypaří se…

Potřebujete nutně odkapávač, který se umí po práci takzvaně „vypařit“? Už vás nebaví s tím neskladným a neforemným monstrem trávit společné chvíle ve sprše, a to je proto, abyste ho zbavili špíny a plísně, se kterými jste bojovali před týdnem? Zkrátka a dobře – pokud milujete čistý stůl i čistou kuchyňskou linku, silikonový odkapávač CLEAN KIT je přesně to, co potřebujete.
 
Odkapávač silikonový CLEAN KIT 42 x 30 cm - obrázek


Dokonalý profil

Copak to jde, sušit nádobí na nějakém silikonu? Samozřejmě! Popustili jsme uzdu fantazie a výsledkem jsou pružné, skladné a mimořádně odolné odkapávače ve třech velikostech, které i v době pracovní nečinnosti mají na výběr – buď se před nájezdem dalšího nádobí nenápadně schovají do zásuvky, nebo mohou zchladit horké hrnce i hrníčky. Ano, čtete správně – díky tomu, že jsou odkapávače kompletně vyrobeny z odolného žáruvzdorného silikonu, lze je použít i jako podložky pod horké pekáče, hrnce nebo hrníčky s teplými nápoji.
 
Odkapávač silikonový CLEAN KIT 42 x 30 cm - obrázek

A aby byl dokonalý profil odkapávače kompletní, nelze opomenout několik málo detailů – výrazné profilování urychluje osychání nádobí a díky „nožkám“ na vnější straně dna máte jistotu, že odkapávač nestojí ve vodě a plocha, na které stojí, může osychat. Součástí odkapávače je praktická postranní nálevka pro snadné vylévání odkapané vody.