info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsShopRoku 2023: Znovu jsme získali 1. místo

ShopRoku 2023: Znovu jsme získali 1. místo

TESCOMA news
15. 4. 2024
logo ShopRoku 2023 - obrázek
Máme velkou radost! Značkový e‑shop TESCOMA obhájil prvenství z předchozích let a vyhrál prestižní Cenu kvality v soutěži ShopRoku v kategorii KUCHYNĚ.
Nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e‑shopy českého internetu za uplynulý rok vyhlásila Heureka.cz 
ve čtvrtek 11. dubna 2024. 
Značkový e‑shop TESCOMA už podvanácté obstál v silné konkurenci a získal Cenu kvality v kategorii KUCHYNĚ.
"Opět jsme to dokázali a jsme na tuto cenu právem hrdí. V první řadě bychom chtěli poděkovat našim zákazníkům za jejich důvěru v naši značku, ke které se díky kvalitním službám a produktům opakovaně vracejí. 1. místo v kategorii Cena kvality: Kuchyně jsme získali již poněkolikáté za sebou, a to motivuje nejen mě, ale i celý tým. V minulém roce jsme čelili mnoha výzvám, jako byla například migrace e-shopové platformy, ale také proběhla migrace logistiky a spousta dalších zásadních změn. O to větší váhu pro nás toto ocenění znamená. Děkujeme!" uvedl bezprostředně po převzetí ceny Jindřich Kolář, vedoucí oddělení online obchodu TESCOMY.


ShopRoku

Hlasování pořadatelé rozdělili do 5 sekcí: Cena Heureky, Cena popularity, založená na hlasech veřejnosti, Cena udržitelného e-shopu, Visa Special Award a Cena kvality, o níž rozhodují výhradně zákazníci. V poslední z nich zvítězil v kategorii Kuchyně právě Značkový e‑shop TESCOMA, který se na čelních příčkách objevuje pravidelně už od roku 2011.

O soutěži

Cenu kvality Heureka uděluje společnost na základě hodnocení skutečných zákazníků, kteří nakoupili v roce 2023 v obchodech zapojených do služby „Ověřeno zákazníky“.

Kompletní pravidla a výsledky hlasování najdete na stránkách soutěže www.shoproku.cz.