info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadySada nádobí PRESIDENT, 10 dílů: Elegance, nadčasovost, kvalita

Sada nádobí PRESIDENT, 10 dílů: Elegance, nadčasovost, kvalita

Luxus v každém detailu!

Luxusní kuchyňské nádobí se chlubí sklonerezovými poklicemi, extra silným sendvičovým dnem a odměřovací stupnicí na každém hrnci. Velkým benefitem sady je vychytaný rendlík s nálevkou a cedicí poklicí pro snadné vaření brambor či těstovin. Samozřejmostí je kvalitní materiál v podobě prvotřídní nerezavějící oceli 18/10!

„Linie President je prémiová jak po stylistické stránce, tak stránce zpracování a použití ušlechtilých materiálů. Jednoduše řečeno: President, to je nadčasovost, elegance a spolehlivost,“ říká hlavní designér TESCOMY Ladislav Škoda.
 
Sada nádobí PRESIDENT, 10 dílů - obrázek


Není hrnec jako hrnec!

Není hrnec jako hrnec. A u luxusní sady TESCOMA je to patrné na první pohled. Jestli kromě vkusného vizuálu něco kuchaři a kuchařky uvítají, tak masivní a VODOTĚSNÉ úchyty.

„Ucha“ všech hrnců, kastrolů, rendlíku a poklic nádobí PRESIDENT jsou jednolité. Po umytí v myčce nebo ve dřezu z nich nevytéká žádná voda! „Všechny rukojeti jsem koncipoval jako kompaktní, bez otvorů a spojů, aby se nádobí dobře udržovalo,“ upozorňuje Škoda.
 

S hrnci PRESIDENT ušetříte i za energie. Sendvičové dno má vynikající termoakumulační vlastnosti. Sporák je tak možné vypínat s předstihem před ukončením vaření.

Nádobí je vhodné pro všechny typy sporáků: plynové, elektrické, sklokeramické i indukční.