info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyS láskou připravená svačina znamená lepší den

S láskou připravená svačina znamená lepší den

Ať denně chystáte svačinky pro děti školou povinné, nebo připravujete svačiny pro sebe nebo partnera do práce, podívejte se na tipy, se kterými to půjde lépe. Vše potřebné najdete u nás v e-shopu nebo v Prodejních centrech TESCOMA, kterých už je více než 140.
Topinkovač PRESIDENT

Je pro vás chystání svačin každodenním chlebem?

Pak je dobré se na to vybavit. Pro milovníky dokonale opečených toustů máme topinkovač se 6 stupni opečení. S programem pro opékání zmrazených toustů i programem, se kterým dokřupava dopečete vychladlé tousty.
Keramická forma toastový chléb DELÍCIA
Kvalitní pečivo bývá základ. Pokud na to máte čas a chuť, není nic lepšího, než si ho upéct sami. Kromě pečicích forem na chléb si u nás opatříte formu na housky nebo bagetky. Stylová keramická forma na toustový chléb je navržena tak, aby se z ní chléb dal po upečení snadno vyklopit. Její víko má praktický reliéf, který se do chleba obtiskne a umožní nakrájení stejně silných plátků.
Sendvičovač GrandCHEF
Nejen na plátky domácího toustového chleba, i ale na malé nebo velké plátky kupovaného toustového chleba využijete sendvičovač GrandCHEF. Jeho výhodou je tlačítko vypnutí a zapnutí, díky kterému nemusíte spotřebič vytahovat ze zásuvky. Zapečte s láskou ty nejkřupavější sendviče

Na nejlepší svačiny využijete také:

Šunkovar PRESTO, s teploměrem

Éčka stranou, tahle šunka je třída!

Kvalitní maso podle vašeho výběru, žádné konzervanty ani zvýrazňovače chuti. To je doma uvařená šunka, která vás příjemně překvapí přirozenou chutí, vůní i strukturou. V moderním šunkovaru si navíc můžete připravit i terinu a paštiku. Přidejte sušená rajčata, olivy nebo ořechy a vychutnejte si je pokaždé jinak, třeba podle některého z přibalených receptů.
Pevné a odolné krabičky různých tvarů i velikostí, které dokonale těsní a netečou. Přesně takové na balení svačin potřebujete. Vyberte si tu správnou velikost a tvar. Potraviny v nich díky vzduchotěsnému uzávěru vydrží déle čerstvé a chutné.
Forma 9 mini báboviček DELÍCIA
Některé svačiny dokážou zahřát u srdce. Bábovička s dokonale propracovanými detaily udělá radost nejen dětem. V luxusní kovové formě jich bez obtíží upečete rovnou devět. A budou tak hezké, že už je nemusíte ani zdobit.

Na pečení domácích dobrot se bude hodit:

Skleněné láhve s termonávlekem myDRINK

Hydratujte venku, ve škole i v práci

Skleněné láhve nejsou jen trendy záležitostí do kabelky nebo ke kočárku. Jsou odolné, a přitom lehké, a proto se s nimi dá cestovat i sportovat. Neoprenový návlek pomůže udržet teplotu nápoje a ochránit láhev. Ze skleněné láhve MyDRINK budete pít s radostí.
Výrobník sycených nápojů myDRINK
Nezapomínejte na kvalitní nápoje. Nedaří se vám dodržovat pitný režim tak, jak byste chtěli? Stěží vypijete vodu bez bublinek? Vyrábějte si sycené nápoje doma a ušetřete peníze i životní prostředí. Připravte si sodu nebo nápoje z čerstvě vymačkaných citrusů. Výrobník sycených nápojů má elegantní design, špičkové provedení a je připraven dodat vám tolik bublinek, kolik potřebujete!
Lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA
Müsli tyčinky jsou oblíbenou svačinkou pro malé i velké. Kromě ovoce a ořechů obsahují však i velké množství cukru. Pomocí lisu si doma si můžete připravit tyčinky, jejichž složení si sami pohlídáte. Ať už se rozhodnete pro pečené nebo nepečené, s polevou nebo bez, domácím tyčinkám málokdo odolá.

Pro váš lepší pitný režim: